Rezonanční terapie

Rezonanční terapie spočívá v unikátním vibračním působení velmi speciálních hudebních nástrojů na celé tělo, fyziologii a mysl člověka. Je ideální pro dospělé i děti, pro muzikoterapii, wellness i zařízení sociálních služeb. Její vlivy jsou velmi hluboké a vedle uvolňujících a uklidňujících účinků působí i velmi blahodárně v oblasti regenerace, rehabilitace a bazální stimulace a přinášejí i nové, velmi příjemné a objevné zážitky pro každého klienta. 

Speciálními hudebními nástroji pro tuto terapii jsou zejména unikátní rezonanční lůžka, rezonanční kolébky a monochordy. Jsou to všechno nástroje z naší produkce (značka LENA), jsou výsledkem mnohaletých zkušeností a vývoje a představují naprostou světovou špičku v této oblasti (z hlediska akustické konstrukce, zvuku, systému jemného dolaďování atd.)
Rezonanční terapie může otevřít zcela novou rovinu ve vašem zařízení - a vaši klienti se z ní budou velmi těšit a nesmírně rádi se k ní vracet ... Velmi rádi vám poradíme s optimálním výběrem nástrojů a jejich kombinací v rámci vašich záměrů a možností.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace