Terapeutické ladičky

Terapeutické ladičky

Terapeutické ladičky jsou kovové zvukové rezonátory precizně vyladěné do konkrétních tónů a frekvencí.

Mohou se používat při různých typech terapie, obvykle přikládáním k vybraným částem těla. Nabízíme kompletní sortiment ladiček pro širokou škálu použití. Na objednávku je možné za menší příplatek vyrobit ladičky ve vámi požadované frekvenci.

Vše okolo nás včetně nás samých má určitou vibraci - frekvenci a je jen na nás, zda se svým okolím ladíme. Některé zvuky jsou nám příjemné, působí blahodárně až léčivě pro tělo i psychiku. Jiné zvuky jsou pro nás nepříjemné až škodlivé. Jedním ze způsobů, jak vyladit, zharmonizovat své tělo nebo odstranit různé fyzické i psychické potíže, je terapie pomocí ladiček. Každá ladička podle frekvence má určité použití a některé je možné přiložit přímo na akupresurní body.

Při práci s ladičkou je nutné mít klid, není vhodné poslouchat jiné zvuky, které by vás mohly rozptylovat či rušit působení vibrací. Ladičku rozezníte speciálními paličkami nebo úderem o tvrdou gumovou podložku (často se využívá i puk). Ladičku držíte za nožičku (je možné využít i držátek z korku, plastu či dřeva), nechte ji rozeznít (nemusíte slyšet zvuk, jde hlavně o vibraci) a držte ji ve vzdálenosti 3 - 10 cm od těla nebo dle frekvence přiložte na určité body na těle nebo na bolavá místa.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace