Terapeutické ladičky

Terapeutické ladičky

Terapeutické ladičky jsou unikátní rezonátory precizně vyladěné do konkrétních tónů a frekvencí.

Mohou se používat při různých typech terapie, obvykle přikládáním k vybraným částem těla. Nabízíme kompletní sortiment ladiček pro širokou škálu použití.

Vše okolo nás včetně nás samých má určitou vibraci - frekvenci a je jen na nás, zda se svým okolím ladíme. Některé zvuky jsou nám příjemné, působí blahodárně až léčivě pro tělo i psychiku. Jiné zvuky jsou pro nás nepříjemné až škodlivé. Jedním ze způsobů, jak vyladit, zharmonizovat své tělo nebo odstranit různé fyzické i psychické potíže, je terapie pomocí ladiček. Každá ladička podle frekvence má určité použití a některé je možné přiložit přímo na akupresurní body.

Při práci s ladičkou je nutné mít klid, není vhodné poslouchat jiné zvuky, které by vás mohly rozptylovat či rušit působení vibrací. Ladičku rozezníme speciálními paličkami nebo úderem o tvrdou gumovou podložku (často se využívá i puk). Ladičku držíme za nožičku (je možné využít i držátek z korku, plastu či dřeva), necháme ji rozeznít (nemusíme slyšet zvuk, jde hlavně o vibraci) a držíme ji ve vzdálenosti 3 - 10 cm od těla nebo dle frekvence přiložíme na určité body na těle nebo na bolavá místa.