Nahrávací studio

Naše SAVITA STUDIO patří k nejlepším studiím svého druhu ve střední Evropě a disponuje vybavením, které náleží k naprosté světové špičce v oblasti nahrávání a zpracování akustické hudby, zpěvu a mluveného slova.

Kromě hudebních nahrávek a nahrávek speciálních hudebních nástrojů se zaměřuje též na kompletní mix a mastering akustické hudby a také na nahrávání, produkci a koncepční řešení terapeutických nahrávek, vedených relaxací a meditací a audioknih, kdy je možné vedle vlastní nahrávky vytvořit nebo poskytnout též autorskou hudbu k těmto účelům (z autorské dílny Ivo Sedláčka).

Další oblastí je vytváření špičkových profesionálních videí, videoklipů a uměleckých reklam (ve studiu nebo v exteriérech) propojujících hudbu či mluvené slovo do dokonalého a působivého uměleckého celku a pozvedajících vše do nové úrovně.

V případě zájmu o cokoliv z výše uvedeného nás můžete kdykoliv kontaktovat. Na řadu cinematických a atmosférických videí z dílny Pavla Sedláčka se můžete podívat ZDE.

Též i pokud budete mít zájem o vybavení nahrávací a audiovizuální technikou pro vaše projekty. Rádi se podělíme o naše mnohaleté zkušenosti.