Rotující zvukové vlny devítitónové - element VODA
Rotující zvukové vlny devítitónové - element VODA
Rotující zvukové vlny devítitónové - element VODA
Rotující zvukové vlny devítitónové - element VODA
Rotující zvukové vlny devítitónové - element VODA
Rotující zvukové vlny devítitónové - element VODA
Rotující zvukové vlny devítitónové - element VODA

Rotující zvukové vlny devítitónové - element VODA

Skladem
3 650 Kč 3 960 Kč
Bez DPH: 3 017 Kč

Hudební ukázky

Rotující zvukové vlny devítitónové - element VODA - ukázka

Popis

Unikátní vibrační a terapeutický hudební nástroj.

Můžete ho držet v ruce, paličkou rozeznívat tóny a pohybovat jím všemi směry. Nebo ho i zavěsit a poté při hraní otáčet i houpat.

Perfektně vyladěné tóny tohoto nástroje vytvářejí jemná pohybující se zvuková pole a vlny, což přináší hluboký, harmonizující a inspirující zážitek pro všechny naslouchající.

Výsledek bude vás i vaše posluchače fascinovat.

Nástroj můžete použít pro:

  • relaxaci
  • harmonizaci
  • zvukovou a hudební meditaci
  • naplnění prostoru pozitivními vibracemi
  • kreativní souznění s dalšími hudebními nástroji 

ELEMENT VODA je laděn do tónů C – D# – F – G – A# – C – D# – F – G  (523 - 587,3 - 698,5 - 431,5 - 932,3 - 1045 - 1174 - 1397 - 1568 Hz)  a podporuje:

  • pozitivní emoce
  • kreativitu na hmotné i nehmotné úrovni
  • jemný proud energií
  • léčení

Můžete dále podpořit mantrou VAM.

Tento nástroj je osvědčený i pro přímou práci s klienty při muzikoterapii - pro řadu z nich je radostné nejen těmto zvukům naslouchat, ale též mít možnost tyto vibrující tóny sami vytvářet - kdy například terapeut nástroj drží v ruce a klient paličkou vytváří tóny a pak se nástroj i zvuky začínají pohybovat.

Při interakci dvou nástrojů vznikají ještě bohatější dynamické zvukové struktury.

Nástroj má na výšku 47 cm, nejdelší trubice má délku 53 cm, nejkratší 30 cm, průměr trubic je 2,3 cm, vzdálenost konce provázku od začátku nástroje je 20 cm, váha: 1,5 kg.

Součástí je obal pro snadný přenos a palička.


Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov