Rezonanční terapeutické lůžko LENA 190 cm standard
Lůžko LENA
Rezonanční terapeutické lůžko LENA 190 cm standard
Rezonanční terapeutické lůžko LENA 190 cm standard
Rezonanční terapeutické lůžko LENA 190 cm standard

Rezonanční terapeutické lůžko LENA 190 cm standard

Na objednávku
55 660 Kč
Bez DPH: 46 000 Kč

Popis

Naše terapeutické rezonanční lůžko LENA je unikátní hudebně terapeutický nástroj, který prostřednictvím komplexních vibrací a rezonancí přináší hluboce léčivé a regenerační účinky pro celý náš organismus - na úrovni tělesné i mentální.

Rezonanční lůžko LENA je speciální hudební nástroj, který využívá skutečnosti že celé naše tělo a mysl velmi pozitivně a hluboce reagují na vnější harmonické vibrace. Bohaté rezonance tohoto nástroje jsou díky speciální akustické konstrukci přenášeny do celého těla, což přináší hluboce harmonizující a regenerující účinky.

Splynutí s hudbou a vibracemi je tady tak intenzivní, že díky tomuto nástroji můžeme zároveň zažít i vemi hlubokou a povznášející relaxaci a meditaci.

V čem se zvukové lůžko LENA liší od podobných nástrojů ? Především svým zvukem - který je díky jedinečné akustické konstrukci nesmírně hluboký, bohatý, léčivý a intenzivní. Dále i tím, že má dvě hrací strany - každou s jiným základním tónem. Díky sofistikovanému zaoblenému tvaru se na něm velmi příjemně leží. A též i tím, že disponuje unikátním systémem jemného dolaďování, což umožňuje nástroj velmi snadno, přesně a rychle naladit.

Kromě nádherného a mohutného zvuku plného harmonických rezonancí, hlubokých basů i alikvotních tónů, které naplňují a harmonizují celý vnitřní prostor člověka až do buněčné úrovně a působí blahodárně i v úrovni mysli, je toto lůžko specifické v tom, že má dva různě laděné monochordy (každý na jedné straně), což přináší možnost působení ve dvou různých vibračních úrovních.

Jemně zaoblený tvar přináší velmi příjemný, lehce objímající pocit pro člověka, který na něm spočívá.

Terapie na tomto lůžku přináší mimořádné a velmi příjemné zážitky, spolu s hlubokými harmonizujícím a regenerujícími účinky na celé tělo a mysl. Tento nástroj je ideální jak pro "wellness" muzikoterapii, tak i pro léčebnou muzikoterapii pro různé typy klientů. Je možné ho s velkým úspěchem použít i ve školách, školkách a sociálních zařízeních.

Délka 190 cm, šířka 74 cm, 60 strun a unikátní systém jemného dolaďování strun. Dodáváno s digitální ladičkou, ladícím klíčem a návodem k použití.

Cena za přepravu bude upřesněna dle vaší adresy dodání.


Podobné nástroje

Rezonanční lůžko LENA 120 cm

Rezonanční lůžko LENA 120 cm

39 930 Kč
Na objednávku
Rezonanční lůžko Exclusive velké

Rezonanční lůžko Exclusive velké

124 000 Kč
Na objednávku

Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov