Kdo jsme

Duší projektu Léčivé Nástroje jsou otec a syn Ivo Sedláček a Pavel Sedláček.
 

Ivo Sedláček je světově proslulý hudebník, muzikoterapeut a odborník na hudební nástroje, který koncertoval a vedl semináře po celém světě. Je absolventem hudební fakulty pražské AMU a postgraduálního hudebního studia v Indii. Mnoho let se zabývá objevováním nových možností všestranného použití hudebních nástrojů v rámci muzikoterapie, kreativní hudební výchovy a též využíváním speciálních hudebních nástrojů pro relaxaci, harmonizaci, léčení, meditaci a wellness.

 

Pavel Sedláček je považován za jednoho z nejpozoruhodnějších světových hráčů na handpany (hang drumy), vede též kurzy a semináře hry na tyto nástroje. Ovládá i spoustu dalších hudebních nástrojů a je zároveň specialistou na vytváření špičkových videí a fotografií. Vystoupil na mnoha koncertech v Evropě, USA, Kanadě, Japonsku, na Tchajwanu a v jižní Africe. 

 

Vedoucí našeho provozního a zákaznického týmu je Vendula Burešová, která vám velmi ráda pomůže a poradí se všemi aspekty vašich objednávek, včetně doručení, fakturace i speciálních požadavků a provede vás též při výběru nástrojů v našem showroomu.

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace