Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA
Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA 180 cm
Rezonanční kolébka LENA 180 cm

Rezonanční kolébka LENA 180 cm

Na dotaz
47 850 Kč
Bez DPH: 39 545 Kč

Popis

Rezonanční kolébka LENA o délce 180 cm, se 40 strunami a unikátním systémem jemného dolaďování strun. Dodávána s digitální ladičkou, ladícím klíčem a návodem k použití.

Rezonanční kolébka je unikátní hudební nástroj, který je možné s velkým úspěchem pravidelně využívat v mateřských školkách i školách, sociálních zařízeních, wellness a terapeutických centrech, v různých formách muzikoterapie i též i doma jako krásný relaxující zážitek pro své děti.

Rezonanční kolébka využívá skutečnosti že naše tělo a mysl velmi pozitivně a hluboce reagují na vnější harmonické vibrace. Bohaté rezonance tohoto nástroje jsou díky speciální akustické konstrukci přenášeny do celého těla, což přináší krásný a relaxující zážitek. Tento zážitek je možné dále obohatit jemnými houpavými pohyby celého nástroje.

Rezonanční kolébka má struny po obou stranách a může na ni hrát jeden nebo dva hráči (každý na jedné straně) - v případě dvou hráčů je možné rozvíjet i kreativní zvukové interakce. Tuto kolébku je možné též postavit svisle a klient se k ní může posadit a vnímat rezonance vsedě. Kolébku je též možné umístit na zemi jako malý "tunel".

Jedná se o velmi kreativní a harmonizující nástroj, ke kterému se budou děti a vaši klienti nesmírně rádi vracet. Je k dispozici v délkách 130, 150 a 180 cm.

Cena za přepravu bude upřesněna dle vaší adresy dodání.


Podobné nástroje

Rezonanční kolébka Exclusive 150 cm

Rezonanční kolébka Exclusive 150 cm

55 975 Kč
Na objednávku
Rezonanční kolébka Exclusive 180 cm

Rezonanční kolébka Exclusive 180 cm

69 575 Kč
Na objednávku
Rezonanční kolébka Exclusive 130 cm

Rezonanční kolébka Exclusive 130 cm

48 400 Kč
Na objednávku
Rezonanční kolébka LENA 150 cm

Rezonanční kolébka LENA 150 cm

39 500 Kč
Na objednávku

Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov