Minerální náhrdelník Ametyst
Minerální náhrdelník Ametyst
Minerální náhrdelník Ametyst

Minerální náhrdelník Ametyst

Skladem
380 Kč
Bez DPH: 314 Kč

Popis

Náhrdelník  je z korálků z ametystu, doplněn korálky v barvách sedmi čaker.

Ametyst je krásný a oblíbený polodrahokam, který se spojuje s mnoha pozitivními účinky na tělo a mysl.

Má charakteristickou fialovou barvu a je spojován s korunní čakrou. Tento kámen může pomoci zlepšit spirituální růst a vědomí, podporovat vyšší myšlenkové a duchovní vztahy, a pomáhat s meditací a koncentrací.

Kromě toho může ametyst pomoci s emocionální rovnováhou, uklidnění a harmonií. Má uklidňující účinky na nervový systém a může pomoci při nespavosti, stresu a úzkosti. Ametyst také může pomoci odblokovat energetické blokády v těle a zlepšit cirkulaci energie.

Korunní čakra, ke kterému je ametyst přiřazován, se nachází na vrcholu hlavy a spojuje nás s vědomím a duchovním světem. Ovlivňuje naši intuici, duchovní růst a schopnost porozumět vyšším myšlenkám a ideálům.

Ametyst se spojuje s vodnářem (20. ledna - 18. února) a rybami (19. února - 20. března). Vodnáři mají tendenci být velmi myšlenkoví a inovativní, zatímco ryby jsou často citlivé a duchovní. Ametyst může pomoci oběma těmto znamením se spirituálním růstem a vyšší duchovním uvědoměním.

Délka náhrdelníku je 60 cm vč. záponky a řetízku (bižuterní kov)


Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov