Rytmická sestava pro 10 dětí

Rytmická sestava pro 10 dětí

Skladem
1 986 Kč
Bez DPH: 1 641 Kč

Hudební ukázky

Rytmická sestava pro 10 dětí - ukázka

Popis

Rytmická sestava je navržena tak, aby děti mohly rozvíjet své hudební dovednosti. Při společném hraní umožňuje objevovat různé zvuky a rytmy. Dává prostor hudebním experimentům formou zábavy. Nástroje přinesou vám i vašim žákům nezapomenutelné zážitky a podpoří vztahy v třídním kolektivu. 

Děti získají sebedůvěru ve vlastní tvořivost a budou dělat, co je baví. Hraní na hudební nástroje je navíc skvělé pro trénink hlasu, dechu, sluchu, pozornosti i citu pro správný tón. Vykouzlete na tvářích svých žáků úsměv a radost ze společného muzicírování. Všechny nástroje jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou perfektně naladěny.

Co najdete v rytmické sestavě?
 

Dvojitý blok
S rukojetí a paličkou umožní dětem trénovat sluch a rytmické dovednosti.

Rolničky s rukojetí
Probudí v dětech radost ze hry. Svými tóny krásně doplní skupinové hraní.

Tamburína s rukojetí
Hravý nástroj pro jasně znějící rytmus.

Tamburína s blánou
Umožní experimentovat s různými zvuky a intenzivními rytmy.

2x rolničky ruční
Barevná rolničková chřestidla přidají zábavný rytmický prvek do hraní.

Činelky
Jsou skvělým nástrojem pro různé rytmické vzory se svěžím a jiskřivým tónem.

1x pár kastaněty 
Barevné kastaněty jsou snadno ovladatelné a vydávají čistý a jasný zvuk.

Triangl
Dodá skupinovému muzicírování jasné a čisté tóny, které vytvoří výjimečnou dynamiku.

1x pár Maraky
Snadné a zábavné hraní, které přinese radost a energii.

2x chřestící vajíčka
Chřestítka jsou lehká, snadno se drží a skvěle se hodí pro vytváření zvukových efektů.

Umístěno v praktickém plastovém boxu. 


Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov