Jak rozeznít příjemný a uklidňující zvuk jemného deště a plynoucí vody? Stačí jednoduše postavit a otočit náš meditační deštný sloup, podobně jako byste otočili přesýpací hodiny.

Díky jedinečné vnitřní konstrukci a použití speciálních přírodních materiálů zvuk jemně a nádherně plyne - od 15 do 40 minut (podle velikosti sloupu). 

Tento zvuk si zamilujete. Prohloubí a obohatí vaši meditaci i cvičení jógy, skvěle funguje při masážích a relaxacích, vytvoří příjemnou atmosféru v kanceláři i doma a pomůže vašim dětem snadno usnout. A nejlepší na tom je, že tento nástroj hraje úplně sám...

Je to prostě jeden z nejdokonalejších relaxačních a meditačních nástrojů, který vám umožní odpočinout si a zbavit se stresu a napětí a též podpořit kreativitu a pozitivní myšlení.Není divu: od nepaměti je totiž známo že zvuk plynoucí vody a deště má velmi pozitivní a harmonizující účinky na celé naše tělo a mysl. 

  • je přirozeně uklidňující 
  • snižuje stres
  • zlepšuje náš duševní klid a zdraví
  • zvyšuje koncentraci a kreativitu
  • zlepšuje kvalitu spánku
  • může prohloubit naše meditační cvičení.

Naše meditační deštné sloupy jsou vyráběny ručně a z čistě přírodních materiálů. Můžete si je umístit kamkoliv. Uchvátí vás i svou jednoduchou krásou: kromě ušlechtilého dřeva se můžete těšit i z pohledu na dávné léčivé mandaly strom života a květ života.

Pokud si budete přát, můžeme pro vás deštný sloup vytvořit v designu, grafice i s nápisy podle vašeho přání.

Jak deštný sloup funguje? Stačí ho jen postavit nebo otočit a zvuk vody a deště začne plynout ... Podle velikosti sloupu je délka plynutí:

  • 75 cm až 15 minut
  • 92 cm až 25 minut
  • 125 cm až 40 minut

Zvuk našich deštných sloupů má schopnost přivést tělo i mysl do příjemné relaxace v hladinách alfa, theta a delta, které jsou pro náš mozek nesmírně uvolňující a přivedou nás do stavu hlubokého vnitřního klidu. Jejich zvuk též harmonizuje celý okolní prostor.Tyto jedinečné hudební nástroje jsou skvělé nejen v domácím prostředí, ale jsou také velmi osvědčené pro školy a školky, jógová studia, masážní salóny nebo i na pracovištích. Deštné sloupy je možné využívat i při individuálních terapiíchv kombinaci s jinými hudebními nástroji. Jejich zvuk obsahuje frekvence od 1 Hz do 22 000 Hz a představuje proto úplně jinou úroveň vnímání a působení než omezené přehrávání zvuků vody ve sluchátkách nebo na reproduktorech.

PODÍVEJTE SE V NAŠICH KRÁTKÝCH VIDEÍCH JAK MEDITAČNÍ SLOUPY FUNGUJÍ V RŮZNÝCH PROSTŘEDÍCH:

Meditační deštný sloup můžete nechat jemně plynout na svém pracovišti nebo v kanceláři. Není divu, že nedávná studie provedená na harvardské universitě ukazuje, že lidé dokončí svou práci dříve, když poslouchají zvuk deště. Kromě zvýšení produktivity, tento zvuk podporuje i jejich sebedůvěru a kreativitu:

Meditační deštné sloupy vytvoří krásnou atmosféru i v našich domovech. Milují je nejen děti, ale i domácí zvířátka :) :

Meditační deštné sloupy jsou ideálním doprovodem ke cvičení jógy, terapiím, masážím i meditacím:

Deštný sloup miluju! Nechávám ho znít doma každý večer a je to nádhera ... děti u toho krásně usínají a my také ...
Simona Toušková

Váš deštný sloup používám každé ráno na jógové lekci a má to hlubokou a uklidňující atmosféru.
Jana Nývltová