Obnovte harmonii těla i mysli pomocí léčivých vibrací křišťálových mís

Přemýšleli jste někdy jak snadno a účinně vytvořit krásnou harmonizující atmosféru pro váš vnitřní i vnější prostor? Jednou z velmi účinných možností mohou být právě křišťálové mísy - unikátní hudební nástroje.

Už od nepaměti je známo, že naše tělo, mysl a orgány vibrují v určitých frekvencích. Pokud se tyto frekvence nějakým způsobem "rozladí", mohou se objevit vnitřní problémy, nemoc apod. Tělo a mysl však mají jednu úžasnou vlastnost, a to, že pokud jim dáme vhodný vnější impuls, určité univerzální harmonizující vibrace, jsou schopné se do určité míry "znovuvyladit". A jedním z jedinečných hudebních nástrojů, které jsou schopny k obnovení vnitřní harmonie pomoci, jsou právě křišťálové mísy.

Křišťálové mísy jsou unikátní hudební nástroje vyrobené z 99,99% čistého křišťálu. Tóny těchto mís jemně pronikají celým naším tělem, myslí i vnitřním energetickým systémem a přinášejí hluboce uklidňují, harmonizující a regenerační účinky.  Nejnovější lékařské výzkumy dokonce hovoří o komplexních léčebných efektech těchto vibrací.

Sami si můžeme vyzkoušet, že tóny křišťálových mís přinášejí mnoho pozitivních účinků:

  • snižují stres a napětí

  • stimulují a posilují imunitní systém

  • pomáhají ke snížení krevního tlaku a mentálního neklidu

  • prohlubují relaxaci a pomáhají uvolnění od bolesti

  • přispívají k pročištění a harmonizaci našeho energetického systému (čaker)

  • pomáhají snížit adrenalinovou úroveň v těle

  • mají přímý vliv na mentální procesy, svaly, nervový systém, srdeční tep, zažívací i oběhový systém

  • pročišťují mentální a emocionální hladinu

  • navozují příjemnou meditační náladu

Na rozdíl od tibetských mís jsou křišťálové mísy laděné do konkrétních tónů (C, D, E, F, G, H, c). Čím nižší tón, tím větší je průměr a velikost mísy. K dispozici máme dokonce i obří mísy o průměru až 55 cm.

Křišťálová mísa 1. čakra

Křišťálová mísa 1. čakra

6 899 Kč 7 199 Kč
Skladem

Mísu rozezníme velmi snadno pomocí točení speciální paličkou po jejím obvodu nebo můžeme paličkou na mísu ťuknout. Budeme překvapeni jak snadno se mísa rozezní a jak krásné dlouhotrvající a bohaté tóny naplní celý prostor.

Můžeme rozeznít jednu mísu anebo pro ještě komplexnější souzvuk a účinek můžeme mísy zkombinovat do libozvučně a étericky znějících sestav: dvě, tři nebo dokonce i sedm mís (čakrová sestava).

Jak si křišťálové mísy si vybrat ?

Můžete si poslechnout naše ukázky a videa a vybrat si své mísy z našeho webu anebo si je všechny osobně vyzkoušet v našem showroomu Léčivé Nástroje v Jablonci nad Nisou, kde pro vás máme připraveny ty nejkvalitnější křišťálové mísy a kde vás i inspirujeme jak nejlépe a nejúčinněji tyto nástroje používat pro vaši praxi. Zarezervujte si termín návštěvy již dnes a přijďte s námi objevit své ideální křišťálové nástroje.