Generátor energie s pyramidou "LAPIS LAZULI"

Generátor energie s pyramidou "LAPIS LAZULI"

Skladem
290 Kč
Bez DPH: 240 Kč

Popis

Lapis Lazuli přináší sebevědomí a posiluje zdraví imunity a pomáhá při změně nás samých za účelem osvícení a sebevyjádření

 Jeho hluboká nebeská modrá barva je symbolem cti, bohů a moci, ducha a vize. Je to univerzální symbol moudrosti a pravdy. Je ceněn jako kámen přátelství a lásky. Je to kámen kontemplace a meditace.

  • Dává pocit bezpečí a jistoty.
  • Tiší pocity strachu a nejistoty.

Jak používat generátor energie s  pyramidou?

  1. Místo: Vyberte klidné a harmonické místo, kde budete chtít generátor energie umístit. Může to být váš pracovní stůl, ložnice nebo meditační koutek.

  2. Očista: Před prvním použitím je důležité provést očistu generátoru. Toho můžete docílit pomocí kouře z kadidla nebo sázením kamene na sluneční světlo či měsíční záři na několik hodin.

  3. Nastavení záměru: Poté, co jste generátor očistili, uchopte jej do rukou a nastavte záměr, co chcete dosáhnout. Může to být například harmonizace prostoru, ochrana domova, nebo zvýšení duchovních schopností.

  4. Aktivace: Umístěte generátor energie na zvolené místo a nechte jej působit. Jeho energie bude postupně proměňovat prostředí a naplňovat je pozitivními vibracemi.

  5. Údržba: Pravidelně provádějte očistu generátoru, aby jeho energie zůstávala čistá a silná.

 

Velikost cca 8 - 8,5 cm


Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov