Čakrová sada kamenů v boxu Buddha
Čakrová sada kamenů v boxu Buddha
Čakrová sada kamenů v boxu Buddha

Čakrová sada kamenů v boxu Buddha

Skladem
590 Kč
Bez DPH: 488 Kč

Popis

Sada obsahuje 7 kamenů, každý odpovídající jednomu z čakrových bodů v těle. Kameny jsou pečlivě vybrány a ručně opracovány tak, aby odpovídaly specifickým čakrovým bodům. Každý kámen má jedinečnou vibraci a vlastnosti, které pomáhají odbourat blokády a obnovit tok energie.

Jak používat Čakrovou sadu kamenů?

  1. Najděte si klidné místo, kde se můžete soustředit na svou energii a meditovat.
  2. Vyberte si kámen, který odpovídá čakrovému bodu, který chcete harmonizovat.
  3. Položte kámen na příslušný čakrový bod a soustřeďte se na pocit, který kámen vytváří.
  4. Vdechujte a vydechujte hluboko, soustřeďte se na svou energii a dovolte, aby se tok energie obnovil.
  5. Opakujte tento proces pro každý čakrový bod a užijte si pocit vnitřního klidu a rovnováhy.

Symboly čaker jsou unikátní geometrické tvary, které reprezentují každý z čakrových bodů v těle. Tyto symboly jsou pečlivě vyryty do každého kamene v sadě, aby pomohly vytvořit silnou energetickou propojenost mezi kameny a uživatelem.

Když používáte Čakrovou sadu kamenů, symboly čaker vám mohou pomoci lépe porozumět energetickým centrám v těle a jak je harmonizovat. Tyto symboly vám také umožňují jednoduše identifikovat kámen odpovídající každému čakrovému bodu.

S touto sadou, která obsahuje symboly čaker na každém kameni, budete mít v rukou mocné nástroje pro dosažení vnitřní rovnováhy a harmonie. Objednejte si ji ještě dnes a začněte cestu k duchovnímu růstu a transformaci.


Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov