Box Sedm čaker
Box Sedm čaker
Box Sedm čaker
Box Sedm čaker
Box Sedm čaker
Box Sedm čaker
Box Sedm čaker

Box Sedm čaker

Skladem
1 185 Kč
Bez DPH: 979 Kč

Popis

Box Sedm čaker obsahuje 7 částí: čakrový náramek, 7 čakrových kamenů, 1 kyvadlo, 1 přívěsek,  čakrový generátor energie, léčivá hůlka růženín, čakrový náhrdelník. 

Čakrový náramek (obsahuje ametyst, červený jaspis, broskvový aventurín, žlutý jadeit, zelený aventurín, lapis lazuli, křišťál) má v průměru bez napnutí 7 cm, průměr jednotlivých korálků je cca 5 mm. 

7 čakrových kamenů obsahuje kameny se symboly čaker, které jsou unikátní geometrické tvary, reprezentující každý z čakrových bodů v těle. Tyto symboly jsou pečlivě vyryty do každého kamene v sadě, aby pomohly vytvořit silnou energetickou propojenost mezi kameny a uživatelem. Průměr, tvar a barva kamenů se mohou lišit od fotografie. (cca 3 - 3,5 cm)

Léčitelské čakrové kyvadélko: složené ze sedmi kamenů měří 4,5 cm a je  přivěšeno na řetízku dlouhém 17 cm.

Čakrový přívěsek je složen ze sedmi kamenů pro harmonizaci čaker. Je dlouhý  cca 5,5 cm, s poutkem k zavěšení.

Čakrový generátor energie s jehlanem z křišťálu - unikátní a tajemný generátor energie s křišťálovým jehlanem, který slouží jako dokonalý spojenec při práci s energiemi a harmonizaci prostředí. Průměr cca 11 cm, výška jehlanu cca 3 cm, délka jednotlivých ramen  cca 3,5 cm. 

Léčivá hůka - je osmihranná hůlka vyrona z růženínu v kombinaci s dalšími minerály na dozdobení. Je dlouhá  cca 15 cm, průměr  cca 2,5 cm.

Atraktivní čakrový náhrdelník z ručně opracovaných korálků minerálů v barvách čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Průměr korálků je cca 5 mm, délka cca 64 cm, ozdobeno barevným střapcem. 

Používejte čakrovou sadu  doma nebo při práci, abyste zabránili proniknout negativitě okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a dobrou náladu, dokázali se soustředit na práci a byli  odolní vůči stresu. V každé položce setu je obsaženo sedm kamenů, které harmonizují všech sedm čaker. Léčivé kameny a šperky v této sadě  jsou bohaté na detaily. Jedná se o kvalitní, ručně vyrobené kusy.

Velikost boxu 30x30 cm. 


Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov