Set terapeutických ladiček Planety
Set terapeutických ladiček Planety

Set terapeutických ladiček Planety

Skladem
11 680 Kč
Bez DPH: 9 653 Kč

Popis

Nádherné terapeutické ladičky vyrobené ze speciální bohatě rezonující mosazi. Jejich tóny jsou velmi harmonizujcí s dlouhým dozvukem a jejich rezonance  jemně a účinně pronikají do celé oblasti, na kterou působíme.  Tato speciální sada ladiček 14ti ladiček je určena k harmonizaci obsahu minerálů v našem těle. Sada obsahuje paličku na rozeznívání. 

Každá ladička je označena jak frekvencí a odpovídajícími nebeskými tělesy. 

Terra - 136,10 Hz

Sol - 126,22 Hz

Pluto - 140,25 Hz

Merkur - 141,27 Hz

Mars - 144,72 Hz

Saturnus - 147,85 Hz

Platonický rok - 172,06 Hz

Iuppiter - 183,58 Hz

Synodický den - 194,18 Hz

Uran - 207,36 Hz

Luna (nová) - 210,42 Hz

Neptun - 211,44 Hz

Venuše - 221,23 Hz

Luna (plná) - 227,43 Hz

Podrobnosti:

Pomocí zvuků planetárních ladiček můžeme obnovit původní frekvence našich těl.

Mnoho nemocí má kořeny v energetické nerovnováze. Proto použití základních očistných a regulačních technik často obnovuje stav rovnováhy, čistí centrální energetická centra a reguluje jejich funkci.

Jak posloucháme, naše tělo se postupně přizpůsobuje zvukům. Frekvence je absorbována každou buňkou celého vašeho těla.
Terapie ladičkou se doporučuje zejména lidem s poruchami, jako jsou:

koncentrace, spánek, neurotický, depresivní, s poruchami krevního oběhu a trávení,
s poruchou pozornosti s hyperaktivitou (ADHD), Downův syndrom, dětská mozková obrna, Alzheimerova choroba, roztroušená skleróza


Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov