Set terapeutických ladiček Minerály
Set terapeutických ladiček Minerály
Set terapeutických ladiček Minerály

Set terapeutických ladiček Minerály

Skladem
8 750 Kč
Bez DPH: 7 231 Kč

Popis

Nádherné terapeutické ladičky vyrobené ze speciální bohatě rezonující mosazi. Jejich tóny jsou velmi harmonizujcí s dlouhým dozvukem a jejich rezonance  jemně a účinně pronikají do celé oblasti, na kterou působíme. Tato speciální sada ladiček je určena k harmonizaci obsahu minerálů v našem těle. 

Tato sada obsahuje:

Vápník – 320 Hz – nezbytný pro stavbu zdravých, silných kostí, napomáhá komunikaci nervů, umožňuje stahování svalů a je nezbytný pro srážení krve.

Chrom – 384 Hz – je minerál, který má příznivou roli v regulaci účinku inzulínu.

Měď – 464 Hz – je základní živinou pro tělo. Pomáhá udržovat zdravé kosti, cévy, nervy a imunitní funkce.

Jód – 424 Hz – je nezbytným minerálem pro tvorbu hormonů štítné žlázy a může mimo jiné prospět při léčbě hypotyreózy.

Železo – 416 Hz – pomáhá urychlit hemoglobin, aby přenášel kyslík do různých částí těla. Kyslík je klíčový pro všechny buňky v těle a železo podporuje proces jeho dodávání.

Mangan – 400 Hz – je minerál, který pomáhá při svalové relaxaci a udržování kostí.

Molybden – 336 Hz – hraje zásadní roli v enzymatickém procesu využití železa v těle, zabraňuje anémii a zlepšuje celkovou pohodu.

Draslík – 304 Hz – zodpovědný za přenos elektrických impulsů mezi buňkami, řídí kosterní svalstvo a srdeční činnost.

Selen – 272 Hz – je antioxidant, který pomáhá eliminovat volné radikály. Bez tohoto minerálu by se tělo nemohlo bránit škodlivým částicím.

Zinek – 480 Hz – je minerál, který podporuje imunitní systém. Nevyvážené množství zinku v těle přispívá ke snížení imunity a tím zvyšuje riziko nemocí a nemocí.

Sodík – 352 Hz – podporuje činnost nervů a svalů, zvyšuje rozpustnost vápníku a dalších minerálů a podporuje ledviny.


Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace