Set péče o handpan z nerezové oceli
Set péče o handpan z nerezové oceli

Set péče o handpan z nerezové oceli

Skladem
610 Kč
Bez DPH: 504 Kč

Popis

Sada Meinl Sonic Energy Nitrided Steel Handpan Care Set se skládá z profesionálního čisticího a ochranného prostředku, který odstraní nečistoty, skvrny a mastné zbytky z nitridovaných ocelových handpanků a následně je zapečetí.

Návod k použití:

Nejprve vyčistěte paličky čističem Meinl Sonic Energy Handpan Cleaner!

1.    Začněte nastříkáním čisticího prostředku na hrací plochu handpanů, a to ve vzdálenosti cca 8" / 20 cm. Dbejte na to, aby byl čistič nanesen rovnoměrně.
2.    Nechte čistič působit 3 minuty.
3.    Jednoduše jej zcela setřete přiloženým suchým hadříkem, který nedělá žmolky.
4.    U těžko čistitelných míst postup opakujte.

Nyní použijte přípravek Meinl Sonic Energy Nitrided Steel Handpan Protectant.

5.    Před použitím lahvičku protřepejte.
6.    Nastříkejte ochranný prostředek na hrací plochu handpanů ve vzdálenosti cca 8" / 20 cm.  Dbejte na to, aby byl ochranný prostředek nanesen rovnoměrně.
7.    Pomocí přiloženého suchého hadříku bez žmolků rovnoměrně rozetřete ochranný prostředek na hrací plochu handpanů.
8.    Před hraním nechte ochranný prostředek zcela zaschnout, nejlépe přes noc.

Poté je váš handpan čistý a chráněný. Toto ošetření opakujte po několika dnech nebo týdnech v závislosti na stavu vaší handpan.

Upozornění: V případě, že se jedná o nástroj, na který se hraje, je třeba, abyste se s ním seznámili:
Při zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou. Při požití se napijte vody a kontaktujte lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobci a prodejci nenesou odpovědnost za nesprávné použití nebo nedbalost při používání tohoto výrobku. Přečtěte si a dodržujte pokyny uvedené na tomto štítku


Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov