Djembe LENA "Sarong" laditelné 50 cm
Djembe LENA "Sarong" laditelné 50 cm
Djembe LENA "Sarong" laditelné 50 cm
Djembe LENA "Sarong" laditelné 50 cm

Djembe LENA "Sarong" laditelné 50 cm

Skladem
3 999 Kč
Bez DPH: 3 305 Kč

Popis

O NÁSTROJI

Lehké a kvalitní djembe LENA je vybaveno blánou Fiberskyn, jeho nízká váha umožňuje snadné přenášení, celé tělo je polepeno krásnými abstraktními motivy a je vybaveno laditelnou konstrukcí, což umožňuje přesné nastavení tónů dle vaší potřeby. Djembe je vhodné pro začátečníky i pro zkušené hráče a je výbornou volbou pro ty, kteří hledají příjemně vysoké a syté basové tóny.

  • Výška: cca. 50 cm
  • Průměr: cca. 25 cm (hrací plocha)
  • Blána: Syntetická

ZAJÍMAVOSTI

Djembe je tradiční africký buben, který pochází ze západní Afriky. Je známý svým bohatým výrazným zvukem a je populární v mnoha hudebních stylech po celém světě. Tento buben je obvykle vyroben z dutého kusu dřeva a je pokryt kůží, často kozí, která je napnuta a připevněna k tělu bubnu pomocí šňůry nebo kovových prstenů. Djembe se hraje pouze rukama a umožňuje širokou škálu tónů od hlubokých basů až po vysoké tóny. Hráči mohou ovlivnit zvuk bubnu různými technikami úderů, tlakem a polohou rukou. Djembe je nejen hudebním nástrojem, ale v afrických kulturách má také duchovní a komunikační význam a je používán při různých rituálech a oslavách.Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov