KURZY, SEMINÁŘE A INDIVIDUÁLNÍ LEKCE HRY NA HANDPAN

Chcete se seznámit s tímto fascinujícím hudebním nástrojem? Naučit se úplné základy nebo velmi pokročilé skladby a techniky?

Pod zasvěceným vedením Pavla Sedláčka můžete proniknout do tajů hry na tento hudební nástroj, ať už jste začátečníci nebo pokročilí hráči.

Pavel Sedláček je i přes své mládí považován za jednoho z nejpozoruhodnějších světových hráčů na handpany. Koncertoval v Evropě, USA, Kanadě, na Tchaj-wanu i v Japonsku, vystupoval v České Televizi, je autorem nespočtu handpan hudebních videí na svém YouTube kanálu a spolupracoval též se slavnými světovými hráči jako David Kuckhermann nebo Sam Maher.

Pod vedením Pavla Sedláčka se můžete naučit úplné základy nebo zdokonalovat ve hře na handpan v jakékoliv úrovni v rámci individuálních lekcí nebo skupinových seminářů.
Naučíte se principy tvorby tónů a zvuků na handpanu, technická cvičení různých stupňů obtížnosti, řadu rytmických struktur a jejich rozvíjení, kompozice i možnosti kreativní hudební improvizace na tomto nástroji.Individuální lekce probíhají v showroomu Léčivé Nástroje v Jablonci nad Nisou v termínech dle domluvy. V případě zájmu nás kontaktujte.

Skupinové semináře se mohou uskutečnit v Jablonci nad Nisou nebo přímo u vás, ve vašem městě. Dejte nám vědět.
Během seminářů budete mít navíc možnost ponořit se do nádherné hudby Ivo Sedláčka a Pavla Sedláčka, kterou pro vás v rámci relaxací na těchto seminářích společně rozezní. 

Na malé video z nedávného semináře hry na handpan pro začátečníky se můžete podívat ZDE.

A můžete se i potěšit několika handpan videi Pavla Sedláčka:Máte zájem vyzkoušet a zakoupit krásné a kvalitní handpany? Největší výběr handpanů u nás naleznete ZDE.