Soundbeam 5 ESSENTIALS
Soundbeam
Soundbeam
Soundbeam 5 ESSENTIALS
Soundbeam 5 ESSENTIALS
Soundbeam 5 ESSENTIALS
Soundbeam 5 ESSENTIALS
Soundbeam 5 ESSENTIALS

Soundbeam 5 ESSENTIALS

Na dotaz
68 628 Kč
Bez DPH: 56 717 Kč

Popis

Je to úžasný a jedinečný hudební nástroj, který využívá pohybové senzory a spínače k překladu pohybů těla na hudbu a zvuk. Nemusíte nosit speciální rukavice, ovládat ovladač nebo mávat hůlkou či pálkou ve vzduchu. Stačí se pohybovat způsobem, který vám vyhovuje, a stroj udělá zbytek. Jakmile se naučíte, jak různé kvality pohybů mohou tvarovat a ovládat virtuální orchestry, rockové skupiny, jazzové kapely, cirkusy, deštné pralesy a strašidelné domy na dosah ruky, můžete vytvářet hudební díla a zvukové krajiny s čím dál větší sofistikovaností a jemností. Mezera mezi hudební představivostí „Přál bych si, abych to mohl hrát“ a realitou „Mohu to hrát“ se náhle výrazně zmenšila.

Samostatný plug-and-play Soundbeam s interním syntetizátorem, samplerem a zesilovačem. Stačí připojit reproduktory a senzory a můžete začít! Nepotřebujete počítač!

Předkomponované vícedílné zvukové sady, které jsou součástí Soundbeam 5 a používají více než jeden paprsek spolu s bezdrátovými spínači, jsou skvělé pro skupinové aktivity. Ale balíček „essentials“ je ideální sada pro uživatele, kteří chtějí zažít „neviditelnou klávesnici v prostoru“ - což je jádrem Soundbeam - pro základní práci příčiny a následku, pro sólový výkon a pro individuální terapii. Navíc je snadné jej upgradovat s přepínači a dalšími paprsky, když jste připraveni. Sada obsahuje ovladač Soundbeam 5 s jedním senzorovým paprskem a stojanem. Reproduktory jsou vyžadovány.Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov