Set terapeutických ladiček Biorezonance
Set terapeutických ladiček Biorezonance
Set terapeutických ladiček Biorezonance

Set terapeutických ladiček Biorezonance

Skladem
3 927 Kč
Bez DPH: 3 245 Kč

Popis

Speciální terapeutické ladičky vyrobené z krásně rezonujícího mosazného materiálu. Mají dlouhý a harmonizující dozvuk a rezonance a jemně a účinně pronikají do celé oblasti, na kterou působíme. 

Sada 'Bio-rezonance' obsahuje 5 ladiček a je vytvořena na základě výzkumu mozkových vln a jejich základních frekvencí Delta, Theta, Alfa a Beta.

Delta vlny: Hluboké sny, opuštění těla - 258 Hz

Theta vlny: Sny, hluboká meditace, REM fáze - 262 Hz

Alfa vlny: Relaxace (bdělost), předspánkový stav a ospalost - 265 Hz

Beta vlny: Aktivita, myšlení a aktivní koncentrace, vzrušení, kognitivní funkce - 269 Hz

Základní ladička - 256 Hz - hlubobká relaxace a harmonické spojení těla, duše a mysli.

Podrobnosti:

Tyto unikátní bio-rezonanční ladičky se používají přiložením dvou ladiček za oblast uší. Z těchto dvou vibračních zdrojů pak naše mysl vytváří jednolitý zvuk zvaný binaurální rytmus. Rozdíl mezi těmito dvěma frekvencemi musí být však dostatečně malý, aby k tomuto jevu a účinku došlo (jinak by byly tyto dvě rezonance slyšet odděleně).

Binaurální rytmy velmi účinně a pozitivně ovlivňují mozek a můžeme je použít k relaxaci, meditaci, uklidnění, úlevě od bolesti i k navození různých stavů vědomí.


Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov