RAV VAST Drums

RAV VAST Drums

RAV VAST Drum: představujeme vám nádherné a jedinečné hudební nástroje inspirované původním švýcarským hangdrumem. Vyznačují se krásným inspirující zvukem a otevírají kreativitu bez hranic - to vše za velice příznivou cenu.

Autorem tohoto nástroje je Andrej Remjanikov a během let tyto nástroje vzbudily mimořádnou pozornost po celém světě. Hrají na ně špičkoví hudebníci a jsou zároveň ideální i pro běžné neškolené zájemce, kterým otevírají neomezené tvůrčí hudební prostory pro vlastní kreativitu, komunikaci i meditační hraní. Zároveň jsou vhodné pro všechny druhy muzikoterapie a hudební výchovy, ve školních zařízeních a zařízeních sociální péče. Mohou být využívány ke koncertům, studiovým nahrávkám, domácímu hrání, relaxaci i harmonizaci zvukem.

RAV Vast drum má základní basový tón a osm melodických tónů. Jeho zvuk je podmanivý a hluboce inspirující a zároveň i naprosto specifický: vyznačuje se dlouhými bohatými rezonancemi a širokým a bohatým spektrem měnících se alikvótních tónů i flažoletů, které je možné tvořit na každém jednotlivém tónu různými typy úderů a doteků. Díky speciální patentované technologii je na každém tónu možné zahrát až 6 těchto alikvótních tónů (flažoletů) a na centrálním tónu je jich naladěno 7. Je možné všechny tyto harmonické tóny zahrát zvlášt a tím rozšířit rozsah nástroje až na 2 oktávy. Na nástroje se hraje rukama.

Průměr nástroje je 51cm, výška 16-18cm a váha 4,9 kg (RAV Vast 1) a 5,9 kg (RAV Vast 2)

Tyto nástroje jsou k dispozici v celé řadě ladění a stupnic. Máme jich pro vás k dispozici celou řadu. Můžete si je poslechnout na zvukových ukázkách a na videích, které jsme pro vás vytvořili. Můžete si je též osobně vyzkoušet a vybrat v našem showroomu. K dispozici je originální šité pouzdro i pevný obal pro tyto nástroje.

 

RAV VAST Drum E low pygmy

RAV VAST Drum E low pygmy

22 500 Kč 24 500 Kč
RAV VAST Drum D dur

RAV VAST Drum D dur

20 900 Kč 22 500 Kč
RAV VAST Drum B Onoleo

RAV VAST Drum B Onoleo

19 500 Kč 22 500 Kč
RAV VAST Drum G Pygmy

RAV VAST Drum G Pygmy

19 900 Kč 23 652 Kč
RAV VAST Drum B Golden Arcadia

RAV VAST Drum B Golden Arcadia

19 500 Kč 25 245 Kč
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace