Quint-Art Drum B Celtic
Quint-Art Drum B Celtic
Quint-Art Drum B Celtic

Quint-Art Drum B Celtic

Na cestě
24 900 Kč
Bez DPH: 20 579 Kč

Popis

O NÁSTROJI

Nová generace Quint-Art Drum v ladění B Celtic s nádherným mystickým meditační zvukem, který vás nepřestane fascinovat.

Velmi bohaté rezonance a dlouhý dozvuk jsou u tohoto nástroje předností. V porovnání s podobnými RAV drumy je jeho zvuk jemnější, sametovější.

Můžete se zaposlouchat do naší unikátní třicetiminutové hluboké léčivé meditace s tímto nástrojem.

  • Průměr: cca. 51 cm
  • Výška: cca. 19 cm
  • Počet tónu: 9
  • Ladění: B Celtic (B2 F#3 A3 B3 C#4 D4 E4 F#4 A4)
  • Váha: 4,9 kg

ZAJÍMAVOSTI

Na tyto hudební nástroje může intuitivně a spontánně hrát úplně každý. Jeho jemně znějící tóny a rezonance se snadno rozeznívají a vždy vás potěší, uklidní a harmonizují. V rámci krásného souznění se k němu mohou připojit i další hudební nástroje (kytara, flétny, housle nebo podobné melodické perkuse).

Mohou na něj s radostí hrát i děti.Podobné nástroje

Quint-Art Drum D-dur

Quint-Art Drum D-dur

24 900 Kč
Skladem
Quint-Art Drum B Kurd

Quint-Art Drum B Kurd

24 900 Kč
Na cestě

Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov