Meditační deštný sloup 75 cm sucupira
Meditační deštný sloup 75 cm sucupira
Meditační deštný sloup 75 cm sucupira
Meditační deštný sloup 75 cm sucupira
Meditační deštný sloup 75 cm sucupira

Meditační deštný sloup 75 cm sucupira

Skladem
13 600 Kč
Bez DPH: 11 240 Kč

Hudební ukázky

Meditační deštný sloup 92 cm tmavý - ukázka

Popis

INFORMACE K PRODUKTU

Deštný sloup je unikátní hudební nástroj, jehož jedinečná konstrukce vám umožní vnímat plynoucí zvuky vody a deště. Tento uvolňující, povznášející a meditační nástroj je vyroben z exotického mahagonového dřeva a je zdoben gravírovanými symboly stromu a květu života.

V mysticky tmavém provedení.

Univerzální použití pro relaxaci, muzikoterapii, meditaci zvukem.

  • Výška: 75 cm
  • Šířka: 16 cm
  • Váha: cca. 5,7 kg
  • Doba sypání: cca. 15 min

ZAJÍMAVOSTI

Květ života je geometrický vzor skládající se z několika stejně velkých, překrývajících se kruhů, které jsou uspořádány do květinového vzoru s šestiúhelníkovou symetrií, podobné hexagonálnímu tvaru plástve. Tento vzor je považován za posvátný mezi mnoha kulturami po celém světě, ve starověkém Egyptě, křesťanství, judaismu, buddhismu a dalších.

Strom života je často používán v umění, literatuře a filozofii jako symbol síly, moudrosti a dlouhověkosti. Jeho větve mohou symbolizovat možnosti růstu a vývoje, zatímco kořeny představují základ a stabilitu.Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov