Marimba RXMV 5100

Marimba RXMV 5100

Na dotaz
485 920 Kč
Bez DPH: 401 587 Kč

Popis

Základní Marimba RMV 4300 + rozšíření Ex- B90 + Ex- X140 = RXMV 5100 Zvuk a intonace: perfektní, dlouhotrvající intonace - při výrobě je používáno jen to nejlepší ručně vybrané růžové dřevo z Hondurasu. Silné nosné basové tóny - extrémně dynamické hraní se současnou tónovou rovnováhou ve všech rozsazích, samostatně odpojitelné klávesy. Na žádost ladění 440-446 bez dodatečných poplatků. Konstrukce a rám: extrémně pevná a stabilní konstrukce dokonce i při velmi časté montáži a demontáži - nosníky vyrobené z hliníku / dřeva sendvičové konstrukce pro větší stabilitu. Nosníky je možné nastavit na závěsech. Boční díly jsou z hliníku a dřeva pro snížení hmotnosti a vysoce trvanlivá velká kolečka

  • 6,2 oktávy C - d5
  • Klávesy: 80-40 x 23 mm
  • Velké množství speciálně vyvinutých komorních rezonátorů (pro basy zvýšená bohatost tónu).
  • Rozměry: 300 x 108 cm
  • Ochranný kryt zdarma
  • Tři páry paliček

Podobné nástroje

Marimba profi RM 50/M

Marimba profi RM 50/M

295 750 Kč
Na dotaz
Marimba profi RM 46/M

Marimba profi RM 46/M

217 000 Kč
Na dotaz
Marimba profi RM 46

Marimba profi RM 46

280 220 Kč
Na dotaz
Marimba RMV 5100

Marimba RMV 5100

432 570 Kč
Na dotaz
Marimba profi RM 45

Marimba profi RM 45

264 605 Kč
Na dotaz
Marimba profi RM 45/M

Marimba profi RM 45/M

195 750 Kč
Na dotaz
Marimba RMV 4300

Marimba RMV 4300

267 850 Kč
Na dotaz
Marimba RXMV 4300

Marimba RXMV 4300

321 200 Kč
Na dotaz

Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov