Popis
O LADIČCE
Ladění Flower of Life - Květ života (128 Hz) představuje původ všech věcí prostřednictvím posvátné geometrie. Spoluprací čísel, tvarů a vibrací je jedním z nejstarších mýtů lidstva. Je to snaha spojit se s naším původem a pochopit podstatu sebe sama.
Je vhodná pro všechy čakry. Jejím prostřednictvím posilujete bezpodmínečnou lásku k sobě a svým blízkým. Tato frekvence také uzdravuje a uklidňuje.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
- Délka: 21 cm
- Materiál: nerezová ocel
OCELOVÉ LADIČKY
Ocelové ladičky jsou nejběžnější typ ladiček používaných v různých terapeutických postupech. Ocel je odolný, pevný a trvanlivý materiál, který produkuje zvuk s vysokou frekvencí s dlouhým dozvukem.
Terapeutické použití: Díky své schopnosti produkovat vysoké frekvence jsou ocelové ladičky často používány při léčbě hlubokých tkání, stimulaci akupunkturních bodů a při práci s energetickými poli - ideální pro hluboké terapeutické účely.
Volba mezi mosaznými, hliníkovými a ocelovými ladičkami závisí na individuálních potřebách a cílech terapie. Každý materiál přináší do terapeutického procesu něco jedinečného, což umožňuje terapeutům a praktikujícím vybrat si ten nejvhodnější nástroj pro konkrétní účel.