Chcete se naučit hrát na různé zajímavé hudební nástroje, osvojit si schopnosti kreativní improvizace a hudební komunikace? Rádi vám pomůžeme.

Výuka hry na handpan (hangdrum)Zajímá vás hra na "mystický" nástroj handpan a rádi byste se seznámili s jejími základy nebo ji dále rozvíjeli, naučili se nové techniky, rytmické struktury, skladby i způsoby kreativní improvizace ? To vše se můžete naučit v soukromých lekcích pod vedením Pavla Sedláčka, určených jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší hráče. Týká se i nástrojů jako RAV Drum apod.
I přes své mládí patří Pavel Sedláček už dlouhou dobu k našim nejlepším a nejnadějnějším hráčům na handpan, a to i díky tomu že jeho osobními učiteli jsou dva z největších světových hráčů na tento nástroj - David KuckhermannKabecao (Carlos Rodriguez)

Hru Pavla Sedláčka si můžete poslechnout jak během mnoha koncertů, tak i na řadě videí jeho youtube kanálu ZDE. V případě zájmu je možné uskutečnit u vás i koncert - ať už komornějšího nebo většího rozsahu, včetně demonstrace nástrojů a technik hry, semináře apod.

Individuální kurzy hry na další nástroje a rozvíjení kreativní hudební improvizace

Pokud chcete zdokonalit své schopnosti hry na hudební nástroje, které jste u nás zakoupili, otevřít se nové inspiraci a též prohloubit možnosti kreativní hudební improvizace, nabízíme vám individuální kurzy hry na různé hudební nástroje pod osobním vedením Ivo Sedláčka: strunné nástroje (kantele, monochordy, terapeutické nástroje), flétny všeho druhu (indiánské, indické, koncovky, meditační atd.), melodické perkuse, kovové nástroje, smyčcové nástroje apod. Též zaškolení do oblasti rezonanční a wellness hudební terapie (rezonanční lůžka, křesla, kolébky, gongy, mísy apod.)

Výuka může být individuální, skupinová, v našem showroomu anebo dle domluvy i jinde.