Himalájská mísa střední 546g

Himalájská mísa střední 546g

Skladem
1 911 Kč
Bez DPH: 1 579 Kč

Hudební ukázky

Himalájská mísa střední 546g

Popis

Tibetské mísy patří k univerzálním terapeutickým a zvukově harmonizujícím hudebním nástrojům se širokým spektrem využití. Osobně pro vás vybíráme jen ty nejkvalitnější mísy z těch nejlepších nepálských a indických zdrojů. Některé mísy jsou 70-100 let staré a pocházejí z podhůří Himalájí.

Co vám tyto nástroje mohou přinést ?

  • harmonizují vaše tělo i mysl
  • pomohou k příjemné relaxaci po náročním dni
  • využít je můžete i při hudební terapii, meditaci nebo léčení
  • vypadají krásně i když se na ně jen díváte nebo je máte někde položené

Tibetskou mísu můžete používat samostatně anebo v rámci unikátních sladěných harmonizačních sestav. Pomůžeme vám ji vytvořit dle vašich přání nebo si můžete vybrat sestavu již předem připravenou.

Jak na mísu hrát?

Všechny naše mísy vás okouzlí nádherným zvukem a povznášejícími vibracemi. Mísu rozezníte úderem paličky nebo točením. Její zvuk můžete vnímat z dálky jako vibrace v prostoru, můžete ji držet v ruce nebo ji můžete položit přímo na tělo. A čím jsou naše mísy výjimečné? Každá je originál svým tvarem i zvukem, každá má své unikátní kouzlo. Fotografie jsou ilustrační.

Jak každá tibetská mísa zní?

U každé naší tibetské mísy si můžete poslechnout zvukovou ukázku. Rádi vás v případě zájmu zasvětíme do hry na tyto krásné mystické mísy přímo v našem showroomu.

Parametry

  • průměr 13 cm
  • váha 546 g

Příslušenství

Podobné nástroje

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace