High Spirits EarthTone Basová D cedr 432 Hz
EarthTone D

High Spirits EarthTone Basová D cedr 432 Hz

Na objednávku
8 880 Kč
Bez DPH: 7 339 Kč

Popis

Vstupte do světa magických tónů a duchovního spojení s flétnou High Spirits Earth Tone Basová D-moll, vyrobenou z kvalitního cedru. Flétna vám přinese krásný a hluboký meditační zvuk spojený s tajemnou zemitou energií.

Délka 64 cm, průměr 4,5 cm.
 

► Indiánské flétny jsou šestidírkové a každá trojice dírek se zakrývá ukazováčkem, prostředníčkem a prsteníčkem. 
► Jsou laděné v mollové pentatonice a jde na ně zahrát 6 základních tónů a též i některé půltóny. 
► Můžeme na ně improvizovat nebo hrát dané melodie. 
► Tóny můžeme spojovat nebo začít každý zvlášť, můžeme mezi tóny i mysticky „klouzat“ a různým způsobem je propojovat a kombinovat. 
► Pro nekončící inspiraci se můžete zaposlouchat do desítek videí a hudebních ukázek u našich indiánských fléten.
 

Magické vlastnosti flétny:
 

 Hluboký meditační zvuk: Ponořte se do hlubin svého nitra a dopřejte si okouzlující melodie, jež vám tato flétna přinese. Zažijete spojení s duší, které se prolíná s rytmem přírody.

► Kvalitní cedrové dřevo: Nese magickou esenci tajemné zemité energie. Umožní vám prozkoumat hlubší roviny vaší duše a propojit se s přírodou.
 

Co vám flétna přinese?

► Harmonii těla: Flétna vám otevře cestu k duchovnímu spojení. Prožijete okamžiky plné pokoje a rovnováhy, kdy vaše duše zazpívá s hlasem přírody.

► Posvátnou cestu hudby: Skrze tuto flétnu projdete branou hudby, která má moc uzdravit vaši duši. Objevíte posvátný prostor, kde hudba nejen zní, ale i léčí a naplňuje vaše bytí.

 

Připravte se na cestu k duchovnímu probuzení skrze flétnu High Spirits Earth Tone Basová D-moll cedr. Staňte se součástí své hudební pouti, která vás zavede k vnitřnímu klidu.


Podobné nástroje


Řekli o nás

Získali jsme nástroj, který bude hrát v našem muzikálu Branický Zázrak a jeli jsme si pro něj až do Léčivých Nástrojů, protože tam jsem objevil nástroje, které mají takové vibrace, že dokáží zasáhnout místa v našich myslích nebo v srdci, kam se slovy nedostaneme.

Jan Svěrák, režisér

Po páteční návštěvě u Vás bych se nejraději přestěhovala do Jablonce, vůbec se nám nechtělo domů. Tolik nádherných nástrojů a všechny se dají vyzkoušet!

Mary Jankowa

Mám z Léčivých Nástrojů Koshi zvonky, rezonanční vlny a je to boží .... a ještě se určitě na nějaké nástroje chystám.... Léčivé nástroje = léčivé vibrace...

Marta Raidová

Příjemná komunikace, obratem dodané zboží, velmi kvalitní zboží a předčilo mé očekávání.

ověřený zákazník

Mám odtud zcela nový handpan a nejen, že jsem naprosto spokojená s nástrojem, ale i s přístupem a péčí Sedláčkových. Děkuji za nadstandardně příjemnou péči.

Lenka Eywa

Zvuk Koshi z Léčivých Nástrojů milujeme. Loni jsem obdarovala i kamarádky a jsou nadšené.

Korálky Waldorfské

Koupil jsem si v Léčivých Nástrojích handpan. Už od první lekce mě to oslovilo. Beru to současně i jako rehabilitaci, protože jsem po těžkém úrazu hlavy, takže koordinuji ty pohyby. Velkým přínosem je pro mě nejenom rehabilitace, ale i to, že mám vynikajícího lektora - to je Pavel Sedláček :)

Valentin Janko

To je to, co v dnešní době potřebujeme v rámci zachování duševního zdraví poslouchat. V klidu a tichu, jen ty nádherné tóny!!!!

Hana Kelnarová

Bleskové dodání zboží, rychlá a příjemná komunikace, zboží bylo skvěle zabaleno a ve výborné kvalitě.

ověřený zákazník

Fantastický výběr nástrojů, perfektní milá komunikace, skvělé zasvěcené rady, myslím že nikdo v ČR nemá tak hluboké znalosti a zkušenosti s těmito nástroji, nemluvě o tom, že si většinu z nich člověk může u nich přímo vyzkoušet. Pokud máte zájem o krásné hudební nástroje všeho druhu, myslím že lepší místo u nás není. Jednoznačně doporučuji.

ověřený zákazník

To se nedá popsat, je to tady nádherné a úžasné! Vybrala jsem si v Léčivých Nástrojích krásný set křišťálových mís, budu s nimi zpívat a také křišťálovou pyramidu. Tak se těším až to doma rozezním!

Šárka Marková, zpěvačka

Moc děkuji za vaše krásné vysvětlení o ladičkách. PS - Savita drums - má předchozí objednávka jsou úžasné 👍😀

Aneta Richterová

Včera jsem u Vás zakoupil handpan a sestra je z něj úplně nadšená (plakala radostí). Za mě má též úžasný zvuk a do budoucna si ho zřejmě také pořídím. Je to úžasný nástroj. Děkuji.

Zdeněk Kouřil

Už mnoho let spolupracujeme s Léčivými Nástroji, kde nacházíme největší výběr krásných hudebních nástrojů všeho druhu pečlivě vybraných Ivem Sedláčkem. Naši klienti tyto nástroje milují, poskytují jim úžasný prostor pro radostné a kreativní muzicírování.

Matěj Lipský, ředitel Ústavu sociálních služeb Tloskov
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace