E-shop
Možnosti platby a doprava

M o ž n o s t i   p l a t b y

Nabízíme vám několik variant, jak u nás zaplatit za nákup. Vyberte si tu, která Vám vyhovuje nejvíce:

Platba hotově při osobním převzetí v showroomu.

Platba na dobírku. Nástroje zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Poštovné a balné pro zaslání dobírkou kurýrem
Geis činí 135 Kč (10 EUR na Slovensko), poštovné a balné Zásilkovnou činí Kč 85,- v ČR.

Platba předem převodem na účet. Při platbě předem na účet nebo fakturou činí poštovné kurýrem GEIS 95 Kč (8 EUR na Slovensko) a Zásilkovnou 70 Kč po ČR.

U objednávek nad 4000,- Kč (160 EUR) je poštovné zdarma.

D o p r a v a

1) Přepravní společnost GEIS je balíkový přepravce doručující obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy (na Slovensko obvykle do 2-3 dnů). Před Vánocemi se lhůta pro doručení může prodloužit. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení vašich hudebních nástrojů.

Oblast doručení: celá ČR, Slovensko

Dny doručení: pondělí - pátek

Doba doručení: většina zásilek obvykle do 24 hodin (po potvrzení o odeslání Vaší objednávky) po ČR, do 2-3 dnů na Slovensko (po potvrzení o odeslání Vaší objednávky). Před Vánocemi se lhůta pro doručení může prodloužit.

Časové rozmezí doručení: obvykle 8:00-17:00

V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič prostřednictvím SMS zprávy nebo telefonicky informovat o přibližném času doručení.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný, ale můžeme váš požadavek pro informaci zprostředkovat řidiči. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, bude vám zásilka doručena následující den. Celkem se vás pokusí kontaktovat dopravce 3 x, potom bude zásilka zaslána zpět na naši adresu. Zásilku je možné si přesměrovat po domluvě s dopravcem na základě sledovacího čísla, které naleznete v e-mailu o odeslání nástrojů.

Zákaznická linka: 951 277 777 (Slovensko 18181), 
info@geisparcel.cz, Po - Pá 8 - 17 hodin.Sledování zásilky: https://www.geis-group.cz/cs.

2) ZÁSILKOVNA  - svou zásilku z e-shopu si běžně můžete vyzvednout většinou už druhý den po odeslání na výdejním místě, které si vyberete. V eshopu si při objednávce vyberte výdejní místo, které máte nejblíž. Jakmile bude předáno zboží Zásilkovně k přepravě, bude Vám zaslán e-mail s trasovacímn číslem. Cestu tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna pošle SMS nebo e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Cena přepravy je Kč 70,- při platbě převodem na účet, 85,- dobírkou při převzetí zásilky a úhradě na výdejním místě.

Pokud budete mít problém s doručením zásilky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem: obchod@lecive-nastroje.cz, nebo na telefonu 723 630 814, ochotně vám pomůžeme.