E-shop
Rezonanční lůžka

Rezonanční lůžka

Rezonanční lůžko je unikátní dřevěný hudební nástroj, na jehož spodní straně jsou umístěny speciálně laděné struny. Rezonanční masáž působí svými vibracemi přímo do buněk, tkání, a tělesných orgánů. Má blahodárný vliv na centrální nervový systém, metabolismus i další biologické procesy v těle. Uvolňuje krevní a lymfatické cévy, regeneruje svaly, klouby, imunitní a hormonální systém.

Masáž zvukovou rezonancí je zajímavou alternativou klasické tlakové masáže, je vhodná pro všechny věkové kategorie. Její účinky jsou blahodárné na celý organismus a to na úrovni tělesné, emocionální, mentální i spirituální. Hluboký zvukový zážitek zavede klienta do jiného časoprostoru, podpoří vynoření vnitřních obrazů a spirituálních zážitků. Splynutí s hudbou je tak intenzivní, že rozpouští hranice fyzické přítomnosti a nechá nás zažít hlubokou relaxaci.

Je zřejmé že kvalita rezonanční terapie je přímo závislá na kvalitě samotného rezonančního lůžka. Doporučujeme nesahat po poloamatérských pokusech na tomto poli, ale jen po opravdu kvalitních sofistikovaných nástrojích, s nádherným, bohatým a hlubokým zvukem a vycházejících z mnoha let bohatých zkušeností s jejich konstrukcí a výrobou. A právě takové vám nabízíme.