E-shop

Rezonanční terapeutické lůžko LENA 190 cm slim

Rezonanční terapeutické lůžko LENA o délce 190 cm a šířce 62 cm s 60-ti strunami a unikátním systémem jemného dolaďování strun. Dodáváno s digitální ladičkou, ladícím klíčem a návodem k použití....více

Další varianty nástrojeSkladem.
33 000 CZK 27 000 CZK
22 314 CZK bez DPH
1 269,23 EUR 1 038,46 EUR
858,23 EUR bez DPH
1 137,93 GBP 931,03 GBP
769,45 GBP bez DPH
CZK
Chci se zeptat
Rezonanční terapeutické lůžko LENA 190 cm slim
luzko-3.jpg
luzko-1.jpg
luzko-4.jpg
youtube
Lůžko LENA

Rezonanční lůžko je speciální hudební nástroj, který využívá skutečnosti že celé naše tělo a mysl velmi pozitivně a hluboce reagují na vnější harmonické vibrace. Bohaté rezonance tohoto nástroje jsou díky speciální akustické konstrukci přenášeny do celého těla, což přináší hluboce harmonizující a regenerující účinky.

Kromě nádherného a mohutného zvuku plného harmonických rezonancí, hlubokých basů i alikvotních tónů, které naplňují a harmonizují celý vnitřní prostor člověka až do buněčné úrovně a působí blahodárně i v úrovni mysli, je toto lůžko specifické v tom, že má dva různě laděné monochordy (každý na jedné straně), což přináší možnost působení ve dvou různých vibračních úrovních.

Jemně zaoblený tvar přináší velmi příjemný, lehce objímající pocit pro člověka, který na něm spočívá.

Terapie na tomto lůžku přináší mimořádné a velmi příjemné zážitky, spolu s hlubokými harmonizujícím a regenerujícími účinky na celé tělo a mysl. Tento nástroj je ideální jak pro "wellnesss" muzikoterapii, tak i pro léčebnou muzikoterapii pro různé typy klientů. Je možné ho s velkým úspěchem použít i ve školách, školkách a sociálních zařízeních.