E-shop

Rezonanční terapeutické lůžko LENA 190 cm large

Naše terapeutické rezonanční lůžko LENA je unikátní hudebně terapeutický nástroj, který prostřednictvím komplexních vibrací a rezonancí přináší hluboce léčivé a regenerační účinky pro celý náš organismus - na úrovni tělesné i mentální....více

Další varianty nástrojeDostupné na objednávku
54 000 CZK
44 628 CZK bez DPH
2 000,00 EUR
1 652,89 EUR bez DPH
1 830,51 GBP
1 512,82 GBP bez DPH
CZK
Chci se zeptat
Rezonanční terapeutické lůžko LENA 190 cm large
luzko-3.jpg
luzko-1.jpg
luzko-4.jpg
youtube
Lůžko LENA

Rezonanční lůžko LENA je speciální hudební nástroj, který využívá skutečnosti že celé naše tělo a mysl velmi pozitivně a hluboce reagují na vnější harmonické vibrace. Bohaté rezonance tohoto nástroje jsou díky speciální akustické konstrukci přenášeny do celého těla, což přináší hluboce harmonizující a regenerující účinky.

Splynutí s hudbou a vibracemi je tady tak intenzivní, že díky tomuto nástroji můžeme zároveň zažít i vemi hlubokou a povznášející relaxaci a meditaci.

V čem se zvukové lůžko LENA liší od podobných nástrojů ? Především svým zvukem - který je díky jedinečné akustické konstrukci nesmírně hluboký, bohatý, léčivý a intenzivní. Dále i tím, že má dvě hrací strany - každou s jiným základním tónem. Díky sofistikovanému zaoblenému tvaru se na něm velmi příjemně leží. A též i tím, že disponuje unikátním systémem jemného dolaďování, což umožňuje nástroj velmi snadno, přesně a rychle naladit.

Kromě nádherného a mohutného zvuku plného harmonických rezonancí, hlubokých basů i alikvotních tónů, které naplňují a harmonizují celý vnitřní prostor člověka až do buněčné úrovně a působí blahodárně i v úrovni mysli, je toto lůžko specifické v tom, že má dva různě laděné monochordy (každý na jedné straně), což přináší možnost působení ve dvou různých vibračních úrovních.

Jemně zaoblený tvar přináší velmi příjemný, lehce objímající pocit pro člověka, který na něm spočívá.

Terapie na tomto lůžku přináší mimořádné a velmi příjemné zážitky, spolu s hlubokými harmonizujícím a regenerujícími účinky na celé tělo a mysl. Tento nástroj je ideální jak pro "wellnesss" muzikoterapii, tak i pro léčebnou muzikoterapii pro různé typy klientů. Je možné ho s velkým úspěchem použít i ve školách, školkách a sociálních zařízeních.

Délka 190 cm, šířka 87 cm, 60 strun a unikátní systém jemného dolaďování strun. Dodáváno s digitální ladičkou, ladícím klíčem a návodem k použití.

Cena za přepravu bude upřesněna dle vaší adresy dodání.