E-shop

Rezonanční kolébka LENA 130 cm

Rezonanční kolébka LENA o délce 130 cm, se 40 strunami a unikátním systémem jemného dolaďování strun. Dodávána s matrací, digitální ladičkou, ladícím klíčem a návodem k použití....více

Další varianty nástrojeSkladem.
33 000 CZK
27 273 CZK bez DPH
1 269,23 EUR
1 048,95 EUR bez DPH
1 137,93 GBP
940,44 GBP bez DPH
CZK
Chci se zeptat
Rezonanční kolébka LENA 130 cm
kolebka-uvod.jpg
kolebka-7.jpg
kolebka-6.jpg
kolebka-5.jpg
kolebka-4.jpg
kolebka-3.jpg
kolebka-2.jpg
kolebka-1.jpg
dite-3.jpg
dite-2.jpeg
dite.jpeg
youtube
Rezonanční kolébka LENA

Rezonanční kolébka je unikátní hudební nástroj, který je možné s velkým úspěchem pravidelně využívat v mateřských školkách i školách, sociálních zařízeních, wellness a terapeutických centrech, v různých formách muzikoterapie i též i doma jako krásný relaxující zážitek pro své děti.

Rezonanční kolébka využívá skutečnosti že naše tělo a mysl velmi pozitivně a hluboce reagují na vnější harmonické vibrace. Bohaté rezonance tohoto nástroje jsou díky speciální akustické konstrukci přenášeny do celého těla, což přináší krásný a relaxující zážitek. Tento zážitek je možné dále obohatit jemnými houpavými pohyby celého nástroje.

Rezonanční kolébka má struny po obou stranách a může na ni hrát jeden nebo dva hráči (každý na jedné straně) - v případě dvou hráčů je možné rozvíjet i kreativní zvukové interakce. Tuto kolébku je možné též postavit svisle a klient se k ní může posadit a vnímat rezonance vsedě. Kolébku je též možné umístit na zemi jako malý "tunel".

Jedná se o velmi kreativní a harmonizující nástroj, ke kterému se budou děti a vaši klienti nesmírně rádi vracet. Je k dispozici v délkách 130, 150 a 180 cm.

Cena za přepravu bude upřesněna dle vaší adresy dodání.