E-shop
Kigonki

Kigonki

Pokud hledáte ty nejkrásnější nebesky znějící kovové melodické nástroje, vítejte v Kigonki :) Kigonki jsou jedinečné hudební nástroje, které díky svému nádhernému povznášejícímu zvuku a jedinečném designu nemají mezi podobnými nástroji obdoby.

Jsou ručně vyráběny ve Španělsku unikátními sofistikovanými technologiemi s důrazem na špičkový zvuk i design.

Jsou to nástroje, které člověka nepřestávají fascinovat a otevírají nedohledné obzory pro kreativitu, ponoření do hudby i radost z krásných tónů i souzvuků. Je možné na ně hrát sólově nebo v kombinaci s jinými nástroji, jemně nebo rytmicky, rukama nebo paličkami. Tyto nástroje existují v nekonečném množství designových variací s tím, že každý nástroj je neopakovatelný originál.

Existují 4 druhy nástrojů Kigonki a 3 z nich vždy ve 2 variantách: s tóny na jedné straně anebo s tóny na obou stranách. Oboustranné varianty přinášejí nádherné rezonance s dlouhým bohatým dozvukem. Enki, Buty - Lulu, Plato - Plato Ulu , Grand Plato - Grand Plato Ulu.

Jsou ideální pro všechny druhy muzikoterapie, hudební výchovu v mateřských i základních školách, pro potěšení z hudby a krásných tónů a též jako nádherný dárek pro někoho blízkého...
Momentáně máme k dispozici tyto nástroje:
Enki - E moll, C dur, D Celtic, D pygmy
Lulu - Bb Hamsadwani
Plato Ulu - C dur, D moll
Grand Plato - H moll