Dotaz na produkt:

Největší výběr hudebních nástrojů pro muzikoterapii, hudební výchovu,
společné muzicírování, relaxaci, harmonizaci.
Projekty a realizace vybavení muzikoterapeutických ateliérů, léčebných center,
školních, vzdělávacích i wellness zařízení.

O NÁS

Během let se Léčivé Nástroje staly respektovaným a vyhledávaným zdrojem krásných a unikátních hudebních nástrojů pro zájemce u nás, na Slovensku i v zahraničí.

Pomáháme školám, školkám a ústavům sociální péče, zdravotnickým i wellness zařízením rozšířit a prohloubit možnosti kreativní hudební výchovy a muzikoterapie prostřednictvím široké škály nádherných hudebních nástrojů. A přínášíme potěšení i nespočtu soukromých zájemců o krásné a jedinečné hudební nástroje, které je navíc možné si osobně prohlédnout a vyzkoušet přímo v našem showroomu.


Zakladatelem a duší Léčivých Nástrojů je Ivo Sedláček - renomovaný hudebník, muzikoterapeut a odborník na hudební nástroje s mnohaletými bohatými zkušenostmi. Je absolventem hudební fakulty pražské AMU a nejenže sám mistrovsky ovládá široké spektrum hudebních nástrojů, ale na svých koncertech a seminářích používá vůbec největší sestavu speciálních koncertních a muzikoterapeutických nástrojů u nás. Během svých mnohaletých cest po světě se věnoval též studiu a objevování celé řady nových unikátních hudebních nástrojů, ověřoval možnosti jejich použití v praxi a navázal úzké vztahy s jejich tvůrci a výrobci.

V případě zájmu je osobně k dispozici k odborným konzultacím a poradenství o hudebních nástrojích, jejich optimálním výběru a použití k danému účelu (včetně vytváření speciálních sestav, projektů apod.). Vede též odborné kurzy a semináře věnované hudebním nástrojům, muzikoterapii i hlubším aspektům hudby. Je k dispozici i případným zájemcům o zasvěcení do tajů hry na vybrané hudební nástroje, včetně rozvoje kreativní hudební improvizace.

Více informací najdete zde: www.ivosedlacek.com