Dotaz na produkt:

Největší výběr hudebních nástrojů pro muzikoterapii, hudební výchovu,
společné muzicírování, relaxaci, harmonizaci.
Projekty a realizace vybavení muzikoterapeutických ateliérů, léčebných center,
školních, vzdělávacích i wellness zařízení.

JAK NAKUPOVAT

Pokud si přejete zakoupit hudební nástroje z naší nabídky, nebo chcete poradit s jejich výběrem, můžete se na nás kdykoliv obrátit - emailem nebo telefonicky, rádi se vám budeme věnovat.

V rámci těchto stránek navíc najdete u každého zobrazovaného nástroje tlačítko MÁM ZÁJEM. Po jeho stisknutí je vybraný nástroj automaticky umístěn do vaší "krabice" Moje nástroje (uvidíte ji vlevo dole na menu Kontakt). Tímto způsobem můžete procházet obsah stránek a vybírat nástroje, které vás zaujaly. Na závěr se můžete do obsahu truhlice "Mých nástrojů" podívat kliknutím na tuto ikonu a tam uvidíte všechny nástroje, které jste do ní uložili. Seznam těchto nástrojů můžete ještě upravit, vyplnit své údaje, napsat komentář (zda si přejete tyto nástroje přímo objednat, nebo se na některé chcete zeptat apod.) a vše nám odeslat. Hned vás budeme kontaktovat a vše potřebné spolu domluvíme.

Minimální hodnota objednávky je Kč 750,- s DPH bez poštovného a balného.

Ke každé objednávce nad 4000 Kč si můžete zdarma vybrat kterékoliv CD Ivo Sedláčka      (v ceně 290 Kč). Jedná se o alba, která jsou u nás i ve světě považována za jedna z nejkrásnějších v oblasti harmonizující, relaxační a meditační hudby a uslyšíte na nich mnoho "léčivých nástrojů" v praxi :)
Výběr CD a ukázky z každého z nich najdete tady:
http://savitamusic.com/eshop/

Většinu znabízených nástrojů si můžete u nás prohlédnout a vyzkoušet - přímo v našem showroomu Léčivé Nástroje v Jablonci nad Nisou.

Platba: při osobním odběru v hotovosti, při zaslání buď převodem na účet nebo na dobírku.
Poštovné a balné pro zaslání dobírkou kurýrem Geis činí 125 Kč. Při platbě předem na účet nebo fakturou je poštovné 85 Kč. U objednávek nad 4000 Kč je poštovné zdarma.

Zasílání na Slovensko: Jakékoliv hudební nástroje vám velmi rádi a velmi snadno pošleme kamkoliv na Slovensko. Platba je velmi snadná převodem na náš účet u ČSOB Bratislava nebo dobírkou. Při platbě předem na účet nebo fakturou je poštovné 8,30 €, na dobírku 10 € . U objednávek nad 200 € je poštovné zdarma.

Standardní záruka u všech nástrojů je 2 roky a nevztahuje se na vady způsobené přímým poškozením, nehodou při používání nebo nesprávným způsobem manipulace.