Dotaz na produkt:

Největší výběr hudebních nástrojů pro muzikoterapii, hudební výchovu,
společné muzicírování, relaxaci, harmonizaci.
Projekty a realizace vybavení muzikoterapeutických ateliérů, léčebných center,
školních, vzdělávacích i wellness zařízení.

Rezonanční terapie
Terapeutické rezonanční lůžko
Terapeutické rezonanční lůžko


Jedinečné rezonanční lůžko - překonávající svou kvalitou, zvukem a konceptem všechny podobné nástroje. Kromě nádherného a mohutného zvuku plného harmonických rezonancí, hlubokých basů i alikvotních tónů, které naplňují a harmonizují celý vnitřní prostor člověka až do buněčné úrovně a působí blahodárně i v úrovni mysli, je toto lůžko specifické v tom, že má dva různě laděné monochordy, což přináší možnost vibračního působení ve dvou úrovních. Jemně zaoblený tvar přináší velmi příjemný, lehce objímající pocit pro člověka, který na něm spočívá. Terapie na tomto lůžku přináší mimořádný zážitek a je vhodná jak pro "wellnesss" muzikoterapii, tak i pro léčebnou muzikoterapii pro různé typy klientů.
 
Jako příslušenství je možné dodat i podstavce na tibetské mísy, které se velmi snadno rozmístí po obvodu lůžka a přinášejí pak další prvek v rámci terapeutického zážitku.

Toto lůžko má ještě navíc v možnost vestavěných reproduktorů, čili kromě zvuku monochordu rozeznívaného terapeutem, je možné k němu připojit přehrávač a klient má možnost vnímat niterné vibrace hudby celým svým tělem...
 
Rozměry: délka 203 cm, šířka 73 cm, středová výška 73 cm, výška na okrajích 83  cm.
 
Terapeutické rezonanční lůžko
Terapeutické rezonanční lůžko Terapeutické rezonanční lůžko


Video ukázka
Terapeutické rezonanční lůžko


86 000,00 Kč
(104 060,00 Kč s DPH)
3 333,40 € (4 033,40 € s DPH)

Dostupnost: na objednávku