Dotaz na produkt:

Největší výběr hudebních nástrojů pro muzikoterapii, hudební výchovu,
společné muzicírování, relaxaci, harmonizaci.
Projekty a realizace vybavení muzikoterapeutických ateliérů, léčebných center,
školních, vzdělávacích i wellness zařízení.

Rezonanční terapie
Rezonanční lůžko Feeltone Duo ergo
Rezonanční lůžko Feeltone Duo ergo


Představujeme Vám unikátní nástroj pro zvukovou rezonanční masáž. Z jedné strany můžete vnímat hluboké tóny laděných štěrbinových bubnů, na které se hraje paličkami. Druhou stranu tvoří struny monochordu, které vás naplní harmonizujícími vibracemi.

Ke správnému chodu našeho těla i mysli je zapotřebí vnitří harmonie a vyváženost, což vyžaduje každodenní péči. Tato zvukově masážní postel působí vyváženě na oba póly naše vnitřního systému. Bubny působí zejména na naši vůli, schopnost se prosadit, dodělat věci do konce, dávají nám životní sílu a energii konat.

Naopak jemné struny monochordu pozvedají náš citový život. Dodávají jemnost, harmonii a vhled do jemnějších rovin vnějšího světa, probouzejí lásku a klid.

Kdybychom měli každý den možnost takové několikaminutové zvukové masáže, náš vnitřní klid, uvolnění, odolnost vůči stresu a efektivita činností by se podstatně zvýšila. 

Tento druh terapie přináší své výsledky též u lidí s různými poruchami mentálními i fyzickými a je zjištěna až třikrát větší schopnost regenerace v pooperačních stavech.

Rozměr: 190 x 79 x 58 cm, Vyladěno: B - d/b - d´ a jazykový buben v A,B,d,e.
Ergonomické lůžko.

Rezonanční lůžko Feeltone Duo ergo
Rezonanční lůžko Feeltone Duo ergo Rezonanční lůžko Feeltone Duo ergo

Rezonanční lůžko Feeltone Duo ergo


86 295,00 Kč
(104 417,00 Kč s DPH)
3 138,00 € (3 797,00 € s DPH)

Dostupnost: na objednávku