Dotaz na produkt:

Největší výběr hudebních nástrojů pro muzikoterapii, hudební výchovu,
společné muzicírování, relaxaci, harmonizaci.
Projekty a realizace vybavení muzikoterapeutických ateliérů, léčebných center,
školních, vzdělávacích i wellness zařízení.

Kovové nástroje
Pokud hledáte ty nejkrásnější nebesky znějící kovové melodické nástroje, vítejte v Kigonki :) Kigonki jsou jedinečné hudební nástroje, které díky svému nádhernému povznášejícímu zvuku a jedinečném designu nemají mezi podobnými nástroji obdoby.

Jsou ručně vyráběny ve Španělsku unikátními sofistikovanými technologiemi s důrazem na špičkový zvuk i design.

Jsou to nástroje, které člověka nepřestávají fascinovat a otevírají nedohledné obzory pro kreativitu, ponoření do hudby i radost z krásných tónů i souzvuků. Je možné na ně hrát sólově nebo v kombinaci s jinými nástroji, jemně nebo rytmicky, rukama nebo paličkami. Tyto nástroje existují v nekonečném množství designových variací s tím, že každý nástroj je neopakovatelný originál.

Existují 3 druhy nástrojů Kigonki, každý ve 2 variantách: s tóny na jedné straně anebo s tóny na obou stranách. Oboustranné varianty přinášejí neuvěřitelné a nádherné rezonance s dlouhým bohatým dozvukem. Buty - Lulu, Plato - Plato Ulu , Grand Plato - Grand Plato Ulu.

Jsou ideální pro všechny druhy muzikoterapie, hudební výchovu v mateřských i základních školách, pro potěšení z hudby a krásných tónů a též jako nádherný dárek pro někoho blízkého ...

Díky našim blízkým vztahům s tvůrci těchto nástrojů vám můžeme nabídnout opravdu nedohledné spektrum těchto nástrojů, ze kterého si jistě vyberete - ať už osobně u nás anebo prohlídkou a poslechem těchto nástrojů na našich stránkách. Momentálně máme k dispozic asi 50 těchto nástrojů

Kigonki

Kigonki Buty

Kigonki Buty

Kigonki Lulu

Kigonki Lulu

Kigonki Plato

Kigonki Plato

Kigonki Grand Plato

Kigonki Grand Plato

Kigonki Plato Ulu

Kigonki Plato Ulu

Kigonki Grand Plato Ulu

Kigonki Grand Plato Ulu