Dotaz na produkt:

Největší výběr hudebních nástrojů pro muzikoterapii, hudební výchovu,
společné muzicírování, relaxaci, harmonizaci.
Projekty a realizace vybavení muzikoterapeutických ateliérů, léčebných center,
školních, vzdělávacích i wellness zařízení.

Kovové nástroje
 
Hang Drumy neboli Hand Pany patří dnes v k velmi populární a téměř "kultovním" hudebním nástrojům. Jsou to kovové perkusivní melodické nástroje s centrálním basovým tónem a dalšími 7-9 laděnými tóny po obvodu. Původně byly vytvořeny švýcarským výrobce Panart (který už dnes tyto nástroje nevyrábí) a dnes jsou k dispozici v mnoha nových typech a variacích od mnoha jiných výrobců - a v podstatně lepší zvukové kvalitě než původní Panart. Přinášejí široké možnosti kreativní hry - od meditačního souznění až po virtuózně sofistikované rytmické struktury. První nástroje tohoto typu přinesl švýcarský Panart - dnes jsou však již dostupné nástroje od mnoha jiných výrobců a často v mnohem lepší zvukové kvalitě.

Pokud o tomto nástroji uvažujete, je určitě dobré nesahat po těch úplně levných a méně kvalitních nástrojích, protože ve výsledku a dlouhodobější perspektivě vás jejich zvuk asi příliš nepotěší (jak dokládá naše bohatá zkušenost).

Dobrým startovním bodem je kvalitní německý nástroj Caisa a pak následují špičkové německé Hang Drumy Baur Brown a již brzy vám nabídneme pozoruhodné nástroje Leaf Sound Sculptures.
 

Hand Pany (Hang Drumy)

Caisa

Caisa

RAV Drum

RAV Drum

Handpan Baur&Brown Blue Steel

Handpan Baur&Brown Blue Steel

Hang® Panart

 Hang® Panart

Handpan Baur&Brown Stainless

Handpan Baur&Brown Stainless

Handpan Baur&Brown Dynasteel

Handpan Baur&Brown Dynasteel

Obal na Hang Drum

Obal na Hang Drum

Stojan na Hang Drum

Stojan na Hang Drum