Dotaz na produkt:

Největší výběr hudebních nástrojů pro muzikoterapii, hudební výchovu,
společné muzicírování, relaxaci, harmonizaci.
Projekty a realizace vybavení muzikoterapeutických ateliérů, léčebných center,
školních, vzdělávacích i wellness zařízení.

Kovové nástroje
 
Hang Drumy neboli Hand Pany patří dnes v k velmi populární a téměř "kultovním" hudebním nástrojům. Jsou to kovové perkusivní melodické nástroje s centrálním basovým tónem a dalšími 7-9 laděnými tóny po obvodu. Původně byly vytvořeny švýcarským výrobce Panart (který už dnes tyto nástroje nevyrábí) a dnes jsou k dispozici v mnoha nových typech a variacích od mnoha jiných výrobců - a v podstatně lepší zvukové kvalitě než původní Panart. Přinášejí široké možnosti kreativní hry - od meditačního souznění až po virtuózně sofistikované rytmické struktury. První nástroje tohoto typu přinesl švýcarský Panart - dnes jsou však již dostupné nástroje od mnoha jiných výrobců a často v mnohem lepší zvukové kvalitě.

Pokud o tomto nástroji uvažujete, je určitě dobré nesahat po těch úplně levných a méně kvalitních nástrojích, protože ve výsledku a dlouhodobější perspektivě vás jejich zvuk asi příliš nepotěší (jak dokládá naše bohatá zkušenost).

Dobrým startovním bodem je kvalitní německý nástroj Caisa a pak následují špičkové německé Hang Drumy Baur Brown a již brzy vám nabídneme pozoruhodné nástroje Leaf Sound Sculptures.
 

Hand Pany (Hang Drumy)

Caisa

Caisa

Pevný obal na Hang Evatek

Pevný obal na Hang Evatek

RAV Drum

RAV Drum

Handpan Baur&Brown Blue Steel

Handpan Baur&Brown Blue Steel

Hang® Panart

 Hang® Panart

Handpan Baur&Brown Stainless

Handpan Baur&Brown Stainless

Handpan Baur&Brown Dynasteel

Handpan Baur&Brown Dynasteel

Obal na Hang Drum

Obal na Hang Drum

Stojan na Hang Drum

Stojan na Hang Drum