Dotaz na produkt:

Největší výběr hudebních nástrojů pro muzikoterapii, hudební výchovu,
společné muzicírování, relaxaci, harmonizaci.
Projekty a realizace vybavení muzikoterapeutických ateliérů, léčebných center,
školních, vzdělávacích i wellness zařízení.

Rezonanční terapie
Rezonanční terapie spočívá v unikátním vibračním působení speciálních nástrojů na celé tělo, fyziologii a mysl člověka. Je ideální pro dospělé i děti, pro muzikoterapii i wellness. Její vlivy jsou velmi hluboké a vedle uvolňujících a uklidňujících účinků působí i velmi blahodárně v oblasti regenerace, rehabilitace a bazální stimulace a přinášejí i nové objevné zážitky pro každého klienta. 
 
Rezonanční terapie může otevřít zcela novou rovinu ve vašem zařízení - a vaši klienti se z ní budou velmi těšit a nesmírně rádi se k ní vracet ...

Většinu těchto unikátních nástrojů si u nás můžete přímo vyzkoušet. V případě zájmu pro vás vytvoříme i speciální vyváženou sestavu nástrojů pro rezonanční terapii (včetně úvodní a integrující fáze), vše vám podrobně předvedeme (možno i přímo u vás) a případně i odborně zaškolíme vás i váš personál. 
 
Rezonanční terapie působí blahodárně zejména v těchto oblastech:
 
- stabilizuje a relaxuje centrální nervový systém
- má pozitivní a uvolňující vliv na hladké svalstvo, krevní oběh a dýchací cesty
- stimuluje metabolismus
- podporuje přísun krve do orgánů
- působí příznivě při vysokém krevním tlaku
- podporuje rekonvalescenci (i po operacích a závažných nemocech)
- uvolňuje vnitřní bloky, napětí a stresy
- osvěžuje a regeneruje celý organismus
- působí pozitivně na mysl a psychiku
 
Vedle vibračních a zvukově masážních lůžek (velmi dobře využitelných i ve školských a předškolních zařízeních) jsou dalšími osvědčenými nástroji k výše zmíněným účelům též různé druhy gongů, vibrujících mís, rotujících zvukových vln, terapeutických laděných zvonů, monochordů a dalších speciálních hudebních nástrojů.
Rezonanční terapie působí velmi příznivě i na děti. Pro ně jsou určena speciální dětská rezonanční lůžka a kolébky.
 
K nejúčinnějším nástrojům pro komplexní zvukovou terapii patří speciální zvukově rezonanční lůžka, křesla a kolébky. Jsou to velmi unikátní nástroje, jejichž prostřednictvím dochází k přímému, blahodárnému a ozdravnému vlivu zvukových vibrací  na celý organismus i psychiku člověka. 

Základním principem rezonančního lůžka je 50 - 80 strunný monochord (struny laděné do stejného tónu včetně hlubokých basových strun), umístěný na spodní straně lůžka. Ten je rozezníván terapeutem a ležící klient vnímá tyto příjemné harmonické vibrace postupně naplňující jeho tělo i mysl. Vjem zvukových vibrací celým povrchem těla je kromě svých léčebných a harmonizujících účinků zároveň i mimořádným vnitřním zážitkem.
 
Za pomocí rezonančních lůžek a dalších nástrojů můžete svým klientům a pacientům umožnit mimořádně účinnou terapii i hluboký zážitek.
 
Nabízíme vám výběr těch nejkvalitnějších rezonančních lůžek, lehátek, kolébek a křesel, která jsou dnes ve světě k dispozici. 
 
 

Rezonanční terapie