Dotaz na produkt:

Největší výběr hudebních nástrojů pro muzikoterapii, hudební výchovu,
společné muzicírování, relaxaci, harmonizaci.
Projekty a realizace vybavení muzikoterapeutických ateliérů, léčebných center,
školních, vzdělávacích i wellness zařízení.

Křišťálové mísy
Křišťálové mísy a zvukové pyramidy jsou nádherné léčivé a harmonizační nástroje, ideální ke zvukové terapii, relaxaci, léčení, meditaci, očistě a harmonizaci čaker, aury a prostoru. Působením bohatých, čistých a vibrujících tónů křišťálových mís se mohou navodit velmi uvolňující a uklidňující pocity, stavy hluboké emoční pohody, relaxace a meditace. Zvukové vibrace rezonují též s jednotlivými čakrami a mohou tak přispět k harmonizaci a znovuvyladění našeho energetického systému.

Lidské tělo se chová jako hudební nástroj, který může být rozladěný, což se může projevit vnitřní nepohodou, stresem a pociten fyzické i duševní nerovnováhy. Jemný a unikátní zvuk křišťálových mís nás prostřednictvím svých jedinečných vibrací může pomoci navrátit zpět do rovnováhy.

Křišťálové mísy jsou vyrobeny z 99,99% z čistého křišťálu a byly používány v léčebných terapiích od 80. let dvacátého století. Je velmi pravděpodobné, že použití křišťálových zvuků bylo známé už ve starověkých kulturách. Křišťálové mísy jsou stejně jako kovové tibetské mísy prostředkem obrovského potenciálu pro ty, kteří terapeuticky pracují se zvukem a hudbou.
Křišťálové mísy se rozezní úderem či točením paličkou.

Nechte se unášet jejich krásou, čistotou, průzračností a magickým zvukem do světa harmonie a relaxace....

U nás najdete největší výběr těch nejkvalitnějších kříšťálových mís všech druhů, kříšťálových mís s držadlem, kříšťálových ladiček i unikátních kříšťálových pyramid. To vše za nejlepší ceny, které nikde jinde nenajdete.Křišťálové mísy

Křišťálová ladička

Křišťálová ladička

Barevná křišťálová mísa Rainbow

Barevná křišťálová mísa Rainbow

Křišťálová pyramida

Křišťálová pyramida

Bílá křišťálová mísa s držátkem

Bílá křišťálová mísa s držátkem

Čirá křišťálová mísa s držákem

Čirá křišťálová mísa s držákem

Bílá křišťálová mísa

Bílá křišťálová mísa

Čakrová křišťálová mísa

Čakrová křišťálová mísa