Dotaz na produkt:

Největší výběr hudebních nástrojů pro muzikoterapii, hudební výchovu,
společné muzicírování, relaxaci, harmonizaci.
Projekty a realizace vybavení muzikoterapeutických ateliérů, léčebných center,
školních, vzdělávacích i wellness zařízení.

Individuální muzikoterapie
 
Individuální hudební terapie přináší hluboké a harmonizující zážitky hudby, zvuků a vibrací vytvářených a plynoucích jen pro vás.
 
Hudba, zvuky a vibrace patří od nepaměti k nejléčivějším a nejvíce transformujícím energiím vůbec.
 
Účinky této jedinečné individuální "wellness" hudební terapie se mohou velmi pozitivně a harmonicky promítnout do celého těla a fyziologie včetně nejjemnějších buněčných struktur a též i do oblasti mysli.
 
Tato terapie vám může přinést hluboké uvolnění z napětí tělesných i mentálních, regeneraci, znovunabití energiemi a může též otevřít brány hlubším povznášejím a sebeobjevným zážitkům.
 
V příjemném atmosférickém prostředí našeho individuálního muzikoterapeutického ateliéru se budete moci na nějakou dobu zcela ponořit do světa jemné hudby, zvuků a harmonizujících vibrací.
 
To vše v neopakovatelném podání Ivo Sedláčka, který vás provede od jemných vibrací rezonančního lůžka, gongů, vesmírných rezonančních zvonů, křišťálových mís, zvukových pyramid až k éterickým tónům a melodiím fléten, houslí, "astrálních" viol a mnoha dalších nástrojů, přinášejících v jeho rukou hudbu, kterou jste možná zatím ještě nikdy nezažili. Zvuky jsou tu výchozím budem, skutečná plynoucí hudba cílem a završením.

 
Můžete si vybrat ze dvou základních variant individuální muzikoterapie (každá se odehrává v jiném prostoru):
 
1) Výchozím bodem je unikátní rezonanční lůžko v obklopení dalšími jemnými nástroji (flétny, citery, hang drum, housle, viola, křišťálové mísy atd.)
 
2) Centrem zážitku a působení jsou zde 4 obrovské gongy (země - voda - oheň - vzduch) a dále pak dechberoucí sestava 24 rezonačních terapeutických zvonů v přirozeném vesmírném alikvótním ladění. To vše opět v obklopení dalšími jemnými melodickými nástroji, které dále znásobí hluboký zážitek a transformující účinky tohoto procesu.

 
V rámci těchto dvou základních variant je pak možné obsah a vyznění hudební terapie případně dále přizpůsobit vašim potřebám a přáním.
 
Tato individuální hudební terapie je prospěšná nejen v případě konkrétních obtíží, ale působí blahodárně i když cítíte potřebu se “jen” uvolnit, “pročistit”, vyladit vnitřní energie, zbavit se tělesných i mentálních napětí i otevřít hlubším úrovním vnímání.
 
Její účinky se dále prohlubují pokud se jí otevřete opakovaně nebo i pravidelně.
 
Vše probíhá v prostorách individuálního hudebního ateliéru v Jablonci nad Nisou (hodinka z Prahy, 10 minut z Liberce).
 
Hudební terapie trvá zhruba hodinu a její cena je 1200 Kč. Pokud byste chtěli tento zážitek poskytnout svým přátelům, můžete jim věnovat dárkový poukaz.
 
V případě zájmu nás prosím kontaktujte pro domluvu termínu a dalších podrobností. 

Individuální muzikoterapie