E-shop
Tibetské mísy

Tibetské mísy

Tibetské mísy patří k univerzální terapeutickým a zvukově harmonizujícím nástrojům se širokým spektrem využití. Předpokladem ovšem je že se jedná o mísy skutečně kvalitní.

Je třeba přiznat, že značná část mís, které jsou běžně k dispozici v různých obchodech, jsou většinou spíše “turistické” kvality. Vybrat skutečně kvalitní,krásně znějící, poctivé mísy a navíc navzájem ladící není jednoduché a vyžaduje znalost kvalitních zdrojů a osobní pečlivý výběr přímo u výrobců. Pokud chcete vlastnit mísy, které mají opravdu kvalitní, bohatý zvuk, terapeutické vlastnosti a "atmosféru", je třeba velmi dobře vybírat a obrátit k jiným zdrojům než obvyklé obchody s orientálním zbožím. 

Máme ale v tomto ohledu dobrou zprávu – u nás najdete velký výběr těch opravdu nejkvalitnějších a nejlépe znějících mís.  Specializujeme se jen na ty nejlepší mistrovské mísy splňující všechny výše zmíněné parametry a máme možnost nabídnout vám ty nejkvalitnější, osobně pečlivě vybrané a vyzkoušené originální starobylé i novější mísy ze vzácných nepálských i indických zdrojů a v případě zájmu jejich sestavu můžeme pro vás i navzájem sladit … Navíc v cenovém rozpětí, ve kterém si snadno vybere úplně každý.

Kromě těchto individuálních mís vám nabízíme i celou řadu hotových vyladěných sestav ideálních k harmonizaci, terapii i meditaci ...

Pokud je vašim záměrem vlastnit krásnou tibetskou mísu nebo jejich sestavu, s důvěrou se na nás můžete obrátit … a samozřejmě si je u nás můžete všechny i vyzkoušet a osobně vybrat.

Můžete si je u nás i objednat, s tím že vám velmi rádi poradíme a u většiny mís si můžete přímo na webu poslechnout zvukovou ukázku dané mísy. Je třeba ale mít na paměti že zvukové ukázky (i když byly pořízeny na špičkové nahrávací technice) jsou jen orientační a je třeba abyste si je poslechli na odpovídajícím reprodukčním zařízení (například ne na notebooku :) ale aspoň na sluchátkách).

Tibetské mísy